NAPIŠTE ŘEDITELI

Jana Medková

Realitní makléř
Specializace: Byty, rodinné domy, pozemky
Praxe: 3 roky
Jazyková vybavenost: Anglický jazyk
O mně:
Vzhledem k předchozí zdravotnické praxi a komunikaci s pacienty si zakládám především na empatii a porozumění. S klienty se vždy snažíme najít společný plán řešení jejich situace bydlení a spokojenost na obou stranách.

,, Dům vytvoříš rukama. Domov jedině srdcem."
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Se spoluprací s paní makléřkou jsem byl velmi spokojen. Oceňuji její profesionalitu, dochvilnost a pomoc při jednání o smlouvě v cizím jazyce.

Jan Montag České Budějovice

Díky spolupráci s touto zástupkyní RK Next jsem si pořídil byt dle svých představ na který jsem dlouho čekal. Její přístup byl profesionální a férově zastupovala obě dvě strany jak prodávající tak kupující. Vřele doporučuji.

Jan K. České Budějovice

Slečnu makléřku vystihuje slovo spolehlivost, vše krásně prezentovala a zájemci byli skoro do minuty, komunikace s ní je na jednotku. Milá a ochotná pomoci. Všem doporučuji.

Jitka Hřebejková České Budějovice

Díky paní Medkové jsme pronajali byt v ČR, i když žijeme v zahraničí. Vše zorganizovala a zařídila tak, že pronájem byl uzavřen v krátké době. Velmi oceňuji, že je paní Medková vždy v kontaktu, věděli jsme o každém jejím kroku a o všem si sami rozhodovali. Její spolehlivost, profesionalita, znalost oboru a příjemné vystupování jsou důvody, proč ji doporučujeme dále a v budoucnu rádi opět využijeme jejich služeb.

Petra Másílková České Budějovice

Tato slečna pro mě udělala vše co jsem si přál. Při hledání mého prostoru pro mě dělala maximum aby mi ve všech požadavcích vyhověla. Byl jsem nad míru spokojen s pracovním přístupem a proto dávám slečně Medkové 10/10 a všem ostatním doporučuji. Profesionalita na prvním místě.

Daniel Smejkal České Budějovice

Velmi děkujeme Janě Medkové za zprostředkování prodeje bytu, za její vstřícnost, ochotu, profesionalitu a příjemné vystupování. Byla radost s ní spolupracovat. Rozhodně doporučujeme!!!

Romana Kolářová České Budějovice

Se spoluprací paní Jany Medkové jsem byl velmi spokojen.

Jiří Jaroš České Budějovice