Pobočky

Makléři

Firemní akce

VÝPRAVA NEXT THAJSKO 2019 PŘEDČILA VEŠKERÁ OČEKÁVÁNÍ! NAŠIM 20 NEJLEPŠÍM MAKLÉŘŮM PŘINESLA ZÁŽITKY DO KONCE ŽIVOTA!

Exotická kuchyně, rozlehlé rýžové, čajové a kávové plantáže, jízda po řece, sloni, hadi, pavouci, divočina, nádherná příroda a k tomu přívětiví lidé – to vše a ještě víc splnila neopakovatelná výprava do srdce horské džungle v severním Thajsku našim TOP 20 makléřům z NEXT REALITY. Pojďte se s námi podívat na tuto úžasnou a dobrodružnou thajskou tour, která byla pro mnohé z nich dost možná i životní výzvou.

Vše začalo 20. listopadu, kdy se parta dvaceti nejlepších makléřů Nextu setkala na pražském letišti, odkud se vydala několikahodinovým letem přes Dauhá, Bangkok až do severní časti Thajska. Jejich cílový region byl Chiang Rai, kterému se po právu přezdívá perla uprostřed divokých hor. Je to místo uprostřed krásné zeleně, dech beroucích vyhlídek, jeskyní a unikátních chrámů, které nikde jinde v Thajsku nenajdete. Naše makléře ale rozhodně nečekala klasická katalogová dovolená, v plánu bylo něco mnohem zajímavějšího - vydat se do míst, která člověk jen tak nevidí, pokud není zcestovalý a tuto zemi dobře nezná. To se jim naskytlo především díky jejich průvodci, Karlovi Oroňovi Růžkovi, který dobrodružné poznávání upřednostňuje před návštěvou turisticky známými místy. Právě díky jeho pečlivě naplánovaným výletům se naše výprava podívala i do Laosu, Myanmaru, pochutnala si na opravdu tradiční thajské kuchyni nebo se dostala do opičího chrámu, kde je čekala skutečná stezka odvahy. Jako první Evropani prošli čajovou plantáží pana Ricka a zúčastnili se zpracování a výroby čaje. Celá tato zkušenost byla neopakovatelným zážitkem a všichni si odnesli krásné vzpomínky. A protože celou cestu pečlivě dokumentovali, pojďme si projít jejich dovolenou den po dni.

1 den:  Jejich první základnou byl pětihvězdičkový hotel Katiliya, kde si naši top nexťáci užili toho pravého luxusu uprostřed krásných hor porostlých banánovníky. Zároveň viděli divy thajské flóry a fauny a seznámili se s místními obyvateli.

2. den: Naše skupina se vydala k nejstaršímu chrámu severního Thajska – Wat Phrathat Pha Ngao a k území tzv. „Zlatého trojúhelníku“, které v 50. letech minulého století proslulo jako jeden z největších zdrojů opia. Makléři si zde prošli místní muzeum a poté se vydali k břehu slavné řeky Mekong, aby si užili divokou jízdu na motorových lodí u hranic s divokým Myanmarem oddělující Laos a severní Thajsko. Závěrem večera byla společná večeře, kde ochutnali mimo jiné i třeba desetileté vejce.

3. den: Výlet k rybímu jezeru, posvátnému opičímu chrámu Wat Tham Pla a další společná večeře.

4. den: „Spanilá“ plavba po řece na okraji džungle zpestřená krátkou návštěvou malé vesničky, kde se makléři setkali s místními domorodci. A samozřejmě nemohli odjet, aniž by se neprojeli na slonech a nepohladili si hada.

5. den: Návštěva zahrady v areálu Doi Tung, stezka korunami stromů a stěhování do divočiny, aneb chceme zažít to pravé Thajsko v resortu Mae Salong Hill.

6. den: V „čínské“ části severního Thajska navštívili jako první Evropani čajovou plantáž pana Ricka a byli svědky tradiční výroby zeleného čaje, který také ochutnali v místní čajovně. Tím to ale neskončilo. Po čaji přišla řada na kávu. Zavítali na kávovou plantáží Pana Coffee Doi Maesalonga a utrhli si a ochutnali úplně čerstvá kávová zrna.

7. den: Vyrazili také do  místních lázní, projížděli zemědělskými oblastmi mezi políčky sklizené rýže, zastavili se na horských vyhlídkách a prošli pralesem mezi hady a pavouky. Měli ale štěstí, díky zvonícímu amuletu se jim veškerá havěť vyhnula obloukem.

8. den: Začátek dne zahájili na tržišti u ananasové farmy, kde nabízeli snad ty nejlepší miniananasy, kterým samozřejmě neodolali. Nakonec přišlo i na nějaké ty turisticky oblíbené atrakce. Makléři viděli White Temple (Bílý chrám).

9. den: Velkým zážitkem byly horké prameny Pae tueng, vodopády, rýžová pole a nejvyšší hora Thajska v národním parku Doi Inthanon.

10. den: Závěrečnou událostí pak bylo samotné město ChiangMai, kde si makléři užili i pořádnou thajskou diskotéku.

11. den: Zpátky do reality, aneb letíme domů.

 

Výroční konference k 13. narozeninám NEXT REALITY ve znamení přepychu a noblesy

Dějištěm další výroční konference společnosti NEXT REALITY se stal hotel Ambassador nacházející se přímo ve srdci Prahy. Po loňské konferenci, která se odehrála v Golf resortu Kunětická hora, tentokrát špičková česká realitní společnost zvolila interiéry luxusního pětihvězdičkového hotelu. Program ale byl znovu velmi zajímavý: v hlavní roli zajímavé přednášky, nejnovější informace ze světa nemovitostí a v neposlední řadě i zábava.

Stejně jako loni i letos denní konferenci odstartoval generální ředitel Robert Hanzl. V úvodním vstupu představil zásadní novinky pro letošní rok. Mezi ty nejzásadnější patří dohoda NEXT REALITY se silným spojencem z oblasti finančního poradenství Partners. Základní informace o spolupráci mezi oběma významnými subjekty představili na pódiu zástupci z Partners. Ještě předtím ale dostal slovo právník NEXT REALITY Mgr. Jiří Trnečka, který promluvil o novinkách z právní oblasti se zaměřením na ožehavé téma zákona proti praní špinavých peněz (AML).

Tolik dopolední program. Odpolední blok přinesl řadu dalších zajímavých prezentací, které pojilo téma vzdělávání. Jako první se představil Tomáš Kučera  z institutu Chytrý makléř. S jeho vynikajícími vzdělávacími kurzy se budou moci makléři NEXT REALITY již brzy seznámit. Po Tomáši Kučerovi se na pódiu objevil školitel  manažerské NEXT AKADEMIE Peter Vajdík. A na samotný závěr dostal prostor „Pan Etiketa“ Ladislav Špaček. Na akcích NEXTu vystoupil již počtvrté a stejně jako v předchozích případech znovu sklidil veliký úspěch.

Blížila se šestá večerní a program konference pokračoval. Po přísunu tolika informací každému vyhládne a proto přišla na řadu luxusní večeře. A po ní tradiční ocenění nejlepších makléřů. A jaké byly výsledky? 

Kategorie makléř roku: 

  1. místo - Blanka Štalzerová (Úvaly)
  2. místo - Marcela Šedivá (Mladá Boleslav)
  3. místo – Martin Vlasák (Praha 2)
  4. místo - Jan Kubeš (Jindřichův Hradec)
  5. místo – Petr Matička (Česká Lípa) 

Kategorie pobočka roku: 

  1. místo - Úvaly
  2. místo - Praha 2
  3. místo - Karlovy Vary 

Hypoteční doporučitel roku – Helena Ondrejková (Karlovy Vary)

Nováček roku – Jan Kmoníček (Pardubice)

Síň slávy – František Roller (Česká Lípa) a Ronald Majer (Karlovy Vary) 

Tím ale oceňování neskončilo. Dvacet makléřů, kteří prokázali v uplynulém roce vynikající výkony, dostalo letenky do Thajska, kde si užijí luxusní zájezd.

NEXT REALITY ale nepamatovalo jen na své makléře. V dalším průběhu večera, v rámci tomboly, došlo k předání šeku ve výši 60 tisíc Kč dětskému oddělení nemocnice na Bulovce.

A pak už měla hlavní slovo hudba a zábava. Řada makléřů neodolala příležitosti zatančit

NEXT REALITY oslavil 12 let! Vydařená oslava se protáhla dlouho do noci

Symbolicky ve 12 hodin byl minulé úterý zahájen program 12. narozenin společnosti NEXT REALITY. Jako místo určení byl tentokrát vybrán Golf resort Kunětická hora, jen malý kousek od stejnojmenného krásného gotického hradu.

Co na účastníky čekalo? Zástupci vedení firmy, pánové Robert Hanzl a Roman Vlasák, informovali na startu akce o tom, co firmu čeká v roce 2018. V dalším průběhu denní konference byl věnován prostor všem zásadním výzvám, v čele s GDPR, nařízením o ochraně osobních dat lidí, které má dopad na mnoho oblastí lidské činnosti práci makléřů nevyjímaje.

Řeč dále byla o nových i stávajících realitních serverech, zajímavých aplikacích pro shánění dalších zakázek i o novinkách v ADOL monitoringu.

To byla část programu, kterou bychom mohli nazvat „vyhlížení“. Poté přišla řada na „ohlížení“. Protože minulý rok byl pro společnost mimořádně úspěšný, bylo na místě vyzdvihnout přínos těch, kteří předvedli obzvláště vynikající pracovní výkony. Ti uslyšeli svá jména při vyhlašování nejlepších zaměstnanců za rok 2017. Celkem 19 pracovníků bylo odměněno velmi příjemnou cenou – společnou luxusní zážitkovou dovolenou do Maroka.

Co by to ale bylo za oslavu, kde by chyběla zábava. Ta se mohla naplno spustit o půl osmé večer. Pro účastníky byl připraven báječný raut, degustace rumu a sladkostí, fotokoutek a samozřejmě také kvalitní hudební zážitky. Ty nejdříve obstarala kapela Aurora Party Band s velmi pestrým pop-funkovým setlistem a pak, po tombole, nastoupil DJ Lukáš Mercl. Skvělá taneční hudba zněla dlouho do noci.

Den zabarvený do odstínů modré a zelené uběhl jako voda. Věříme, že stejně jako letos bude co oslavovat i příští rok, tentokrát při příležitosti třináctých narozenin sítě realitních kanceláří NEXT REALITY!

 

Realitní makléři na velbloudech – zaměstnanci NEXT REALITY podnikli zájezd do Maroka

Jak vypadá východ slunce nad pouští? Jak se smlouvají ty nejlepší ceny na trhu? Jak chutná mořský ďas, šnečí vývar, beraní plíce... anebo písek v puse, když začne pravá nefalšovaná písečná bouře? To vše se dozvěděla skupina nejúspěšnějších realitních makléřů NEXT REALITY, která vyrazila na opravdu nevídanou firemní akci – týdenní pobyt v podzimním Maroku.

Maroko většina lidí vnímá jako jednotvárný pouštní stát, ale není to pravda. Je to země s pestrým přírodním i kulturním bohatstvím. Kromě majestátní Sahary zde najdete vysoká pohoří, kde si užijete i sněhu, lesy, řeky i krásné mořské pobřeží. Jsou zde historická města s tradičními trhy, jsou zde pevnosti a významná archeologická naleziště.

Rozmanitost se projevuje i v jídlu. Marockou kuchyni stojí za to prozkoumat a makléři z NEXT REALITY to vzali pěkně od podlahy. Na trhu ochutnali více než desítku druhů ryb, nevynechali ani jiné mořské plody, jako jsou krevety, murény nebo rejnoci, zkusili dále i tradiční tajin, kuskus nebo kaliju, s chutí se zakousli do místních druhů ovoce a cukroví a odvážlivci se nepozastavili ani nad vyloženými „chuťovkami“, jako byly již zmíněný šnečí vývar, ovčí ucho nebo ovčí vemena. Když už kulinářský zážitek, tak ať je co nejbohatší.

Na cestách makléři urazili několik set kilometrů. Poznali jak takřka miliónový Marrákéš, tak i řadu menších měst a vesniček. Kromě běžných dopravních prostředků přišli ke slovu i tradiční velbloudi. Jet na nich více než hodinu a půl v poušti, navíc za zuřící písečné bouře, to nebyl žádný med. Zaměstnanci NEXT REALITY ale prokázali, že i nažehlení kravaťáci se dokážou proměnit v ošlehané dobrodruhy. Cestu překonali bez ztrát.

Expedice Maroko, to zkrátka byla jedna dlouhá série nezapomenutelných zážitků. Blahopřejeme k nim celé výpravě a těšíme se na ty, kteří se postaví po bok nejlepších makléřů a vyrazí s nimi na některou z příštích cest.

 

 

Zářijová konference NEXT REALITY byla poučná, inovativní i zábavná

Čtvrtek 14. září patřil v NEXT REALITY dlouho očekávané celofiremní akci v hotelu Floret v Praze Průhonicích. Program konference praskal ve švech, a proto není divu, že byl o účast enormní zájem z řad makléřů, manažerů, vedoucích poboček a samozřejmě rozrůstající se sítě Partnerů. 

Ti všichni se začali scházet již brzy ráno, aby zabrali nejlepší místa v zasedacím sále. V 9.30 se tak mohlo začít ukrajovat z barevného programového koláče, který byl veden napříč realitním spektrem. 

Začátek patřil advokátu Jiřímu Trunečkovi, který pohovořil o Zákonu proti praní špinavých peněz. Majitel firmy Comfort Space Luděk Lošťák si připravil téma „Prověřené nemovitosti, budoucnost v kvalitě služeb“.  Jistě jste si všimli, jak  zeleno-modří od začátku roku „šlápli“ na plyn, co se týče sociálních sítí, především Facebooku. Velkou zásluhu má na tom marketingový specialista Martin Diblíček, který prozradil „Jak nepoužívat, ale využívat sociální sítě“. 

Po obědové pauze vystoupil skvělý řečník a odborník na investice Miroslav Jonáš s příspěvkem „Lze v dnešní době ještě vydělávat na insolvencích, exekucích a výkupech?“

Realitním nadějím byl věnován vstup elitního realitního makléře Petra Vomastka. Jiří Vagner, ředitel NEXT FINANČNÍ služby, obeznámil přítomné s budoucností hypoték svým příspěvkem „Sníží se dostupnost hypoték a zvýší sazby?“ Host Vít Konopa ze serveru Reality Idnes přinesl novinky z on-line světa, tedy jak správně prezentovat nemovitosti na internetu.

Závěr pak nemohl patřit nikomu jinému, než majitelům společnosti Robertu Hanzlovi a Romanu Vlasákovi, kteří se věnovali aukcím a rekonstrukcím. 

Co tedy konference slibovala, to také do slova a do písmene dodržela – nakouklo se do práva, marketingu, samozřejmě do obchodu, finančních novinek, i novinek ze samotného NEXTu. 

Na programu však nebylo jen vzdělávání a rozšiřování obzorů. Jak už jsou všichni zvyklí, po vyhlášení firemních výsledků přišla skvělá zábava, grilování a konferenci zakončil bombastický ohňostroj.

Na malou ochutnávka v podobě krátkého videotraileru z akce se můžete podívat níže. I když byla akce jedinečná, určitě nebyla z dílny NEXT REALITY poslední. Už teď se připravují jak tradiční, tak nové příležitosti setkání ve firemních barvách. 

Přidáte se příště k nám?

 

Výroční konference NEXT REALITY přinesla revoluční novinky i zasloužená ocenění

Pátek 13. ledna byl pro NEXT REALITY šťastným a velmi vydařeným dnem. Konala se totiž dlouho očekávaná Výroční konference v Seči u Chrudimi, která slibovala a nakonec i přinesla řadu novinek a ocenění. I když Českou republiku svíraly tuhé mrazy, uvnitř kongresového hotelu Jezerka to vřelo zvědavostí, co Konference přinese.

Akce symbolicky odstartovala ve 13.00 hodin a pak už nedovolila nikomu vydechnout. Přivítání se ujal generální ředitel Robert Hanzl, který se ohlédl za úspěšným rokem 2016, kdy se připravovaly všechny novinky pro rok 2017. Slavnostní přípitek pak pronesl se spolumajitelem NEXT REALITY Romanem Vlasákem.

Hned na začátku nepřišlo nic menšího, než představení nového webu nextreality.cz. Nové stránky v sobě kloubí nejmodernější prvky, skvělou funkčnost a krásnou grafiku.

U on-line světa jsme ještě zůstali, když byl vtipným videem uveden informační systém NEXT APP. Pak byla přestřižena páska a Robert Hanzl, Roman Vlasák a guru NEXT APPU Mirek Fiala systém oficiálně spustili.

Pozadu nezůstal ani NEXT DEVELOP, kdy ředitel Petr Zelenka představil práci v cenových mapách, jejich zmodernizování a nové funkční prvky. I zde se máme na co těšit!

Smršť pátečního odpoledne pokračovala oceňováním, kdy oblíbená dvojice ze NEXT INVEST Igor Kohut a Miroslav Somr ocenili nejlepší makléře na výkupech za rok 2016 a samozřejmě prezentovali také novinky v této divizi.

Na konferenci byli pozváni i vzácní hosté a ti dostali slovo záhy. Vystoupil Pavel Tomek s novou verzí ADOL monitoringu, generální ředitel Gepard finance Jiří Pathy představil novinky v hypotékách a Vít Konopa upozornil na změny, které ulehčí práci na serveru reality.idnes.cz.

Ty největší lahůdky si většinou necháváme nakonec a ne jinak tomu bylo u konce denní části konference. Robert Hanzl lidem v sále odtajnil to, na co dalšího se mohou těšit v sedmnáctém roce nového milénia. Je to skvělá nabídka operativních leasingů za bezkonkurenční ceny od firmy Volkswagen. Zjednodušení sytému komunikace uvnitř firmy pomocí nového systému podpory. Ale především změny v kariérním systému plánované už od května tohoto roku.

Avšak to už se den přehoupl do večera a nebyly by to NEXT REALITY, aby nepřipravily něco výjimečného. V 19.00 hodin začal Zelenomodrý Silvestr, který moderovala Martina Adamů, a jehož součástí bylo vyhlášení výherců soutěží.

I když byl tento den nabitý novinkami, hosty, vyhlašováním, překvapením a oceněními, nikdo nejevil známky únavy – naopak. Všichni byli příjemně „nakopnutí“ na to, dát ze sebe v roce 2017 to nejlepší. Po večeři se do posledního místa zaplnil taneční parket při vystoupení kapely Rockset. Ale ani to nebylo vše – kdo si zakoupil lístky do tomboly, mohl po 23. hodině získat například notebook. Kdo nevyhrál, alespoň ho mohl hřát na srdci fakt, že pomohl dobré věci – výtěžek šel na Nadační fond Impuls, který pomáhá lidem s roztroušenou sklerózou.

Nebyl by to správný Silvestr bez půlnočního přípitku a slavnostního odpočítávání nového roku.

Tři …. Dva …. Jedna … VIVAT 2017, VIVAT NEXT REALITY!

Firemní akce - 2016

Firemní akce - 2015

 
Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím