Pobočky

Makléři

Firemní akce

Výroční konference NEXT REALITY přinesla revoluční novinky i zasloužená ocenění

Pátek 13. ledna byl pro NEXT REALITY šťastným a velmi vydařeným dnem. Konala se totiž dlouho očekávaná Výroční konference v Seči u Chrudimi, která slibovala a nakonec i přinesla řadu novinek a ocenění. I když Českou republiku svíraly tuhé mrazy, uvnitř kongresového hotelu Jezerka to vřelo zvědavostí, co Konference přinese.

Akce symbolicky odstartovala ve 13.00 hodin a pak už nedovolila nikomu vydechnout. Přivítání se ujal generální ředitel Robert Hanzl, který se ohlédl za úspěšným rokem 2016, kdy se připravovaly všechny novinky pro rok 2017. Slavnostní přípitek pak pronesl se spolumajitelem NEXT REALITY Romanem Vlasákem.

Hned na začátku nepřišlo nic menšího, než představení nového webu nextreality.cz. Nové stránky v sobě kloubí nejmodernější prvky, skvělou funkčnost a krásnou grafiku.

U on-line světa jsme ještě zůstali, když byl vtipným videem uveden informační systém NEXT APP. Pak byla přestřižena páska a Robert Hanzl, Roman Vlasák a guru NEXT APPU Mirek Fiala systém oficiálně spustili.

Pozadu nezůstal ani NEXT DEVELOP, kdy ředitel Petr Zelenka představil práci v cenových mapách, jejich zmodernizování a nové funkční prvky. I zde se máme na co těšit!

Smršť pátečního odpoledne pokračovala oceňováním, kdy oblíbená dvojice ze NEXT INVEST Igor Kohut a Miroslav Somr ocenili nejlepší makléře na výkupech za rok 2016 a samozřejmě prezentovali také novinky v této divizi.

Na konferenci byli pozváni i vzácní hosté a ti dostali slovo záhy. Vystoupil Pavel Tomek s novou verzí ADOL monitoringu, generální ředitel Gepard finance Jiří Pathy představil novinky v hypotékách a Vít Konopa upozornil na změny, které ulehčí práci na serveru reality.idnes.cz.

Ty největší lahůdky si většinou necháváme nakonec a ne jinak tomu bylo u konce denní části konference. Robert Hanzl lidem v sále odtajnil to, na co dalšího se mohou těšit v sedmnáctém roce nového milénia. Je to skvělá nabídka operativních leasingů za bezkonkurenční ceny od firmy Volkswagen. Zjednodušení sytému komunikace uvnitř firmy pomocí nového systému podpory. Ale především změny v kariérním systému plánované už od května tohoto roku.

Avšak to už se den přehoupl do večera a nebyly by to NEXT REALITY, aby nepřipravily něco výjimečného. V 19.00 hodin začal Zelenomodrý Silvestr, který moderovala Martina Adamů, a jehož součástí bylo vyhlášení výherců soutěží.

I když byl tento den nabitý novinkami, hosty, vyhlašováním, překvapením a oceněními, nikdo nejevil známky únavy – naopak. Všichni byli příjemně „nakopnutí“ na to, dát ze sebe v roce 2017 to nejlepší. Po večeři se do posledního místa zaplnil taneční parket při vystoupení kapely Rockset. Ale ani to nebylo vše – kdo si zakoupil lístky do tomboly, mohl po 23. hodině získat například notebook. Kdo nevyhrál, alespoň ho mohl hřát na srdci fakt, že pomohl dobré věci – výtěžek šel na Nadační fond Impuls, který pomáhá lidem s roztroušenou sklerózou.

Nebyl by to správný Silvestr bez půlnočního přípitku a slavnostního odpočítávání nového roku.

Tři …. Dva …. Jedna … VIVAT 2017, VIVAT NEXT REALITY!

 

Firemní akce - 2016

Firemní akce - 2015