Pobočky

Makléři

Firemní akce

 

Výroční konference k 13. narozeninám NEXT REALITY ve znamení přepychu a noblesy

Dějištěm další výroční konference společnosti NEXT REALITY se stal hotel Ambassador nacházející se přímo ve srdci Prahy. Po loňské konferenci, která se odehrála v Golf resortu Kunětická hora, tentokrát špičková česká realitní společnost zvolila interiéry luxusního pětihvězdičkového hotelu. Program ale byl znovu velmi zajímavý: v hlavní roli zajímavé přednášky, nejnovější informace ze světa nemovitostí a v neposlední řadě i zábava.

Stejně jako loni i letos denní konferenci odstartoval generální ředitel Robert Hanzl. V úvodním vstupu představil zásadní novinky pro letošní rok. Mezi ty nejzásadnější patří dohoda NEXT REALITY se silným spojencem z oblasti finančního poradenství Partners. Základní informace o spolupráci mezi oběma významnými subjekty představili na pódiu zástupci z Partners. Ještě předtím ale dostal slovo právník NEXT REALITY Mgr. Jiří Trnečka, který promluvil o novinkách z právní oblasti se zaměřením na ožehavé téma zákona proti praní špinavých peněz (AML).

Tolik dopolední program. Odpolední blok přinesl řadu dalších zajímavých prezentací, které pojilo téma vzdělávání. Jako první se představil Tomáš Kučera  z institutu Chytrý makléř. S jeho vynikajícími vzdělávacími kurzy se budou moci makléři NEXT REALITY již brzy seznámit. Po Tomáši Kučerovi se na pódiu objevil školitel  manažerské NEXT AKADEMIE Peter Vajdík. A na samotný závěr dostal prostor „Pan Etiketa“ Ladislav Špaček. Na akcích NEXTu vystoupil již počtvrté a stejně jako v předchozích případech znovu sklidil veliký úspěch.

Blížila se šestá večerní a program konference pokračoval. Po přísunu tolika informací každému vyhládne a proto přišla na řadu luxusní večeře. A po ní tradiční ocenění nejlepších makléřů. A jaké byly výsledky? 

Kategorie makléř roku: 

  1. místo - Blanka Štalzerová (Úvaly)
  2. místo - Marcela Šedivá (Mladá Boleslav)
  3. místo – Martin Vlasák (Praha 2)
  4. místo - Jan Kubeš (Jindřichův Hradec)
  5. místo – Petr Matička (Česká Lípa) 

Kategorie pobočka roku: 

  1. místo - Úvaly
  2. místo - Praha 2
  3. místo - Karlovy Vary 

Hypoteční doporučitel roku – Helena Ondrejková (Karlovy Vary)

Nováček roku – Jan Kmoníček (Pardubice)

Síň slávy – František Roller (Česká Lípa) a Ronald Majer (Karlovy Vary) 

Tím ale oceňování neskončilo. Dvacet makléřů, kteří prokázali v uplynulém roce vynikající výkony, dostalo letenky do Thajska, kde si užijí luxusní zájezd.

NEXT REALITY ale nepamatovalo jen na své makléře. V dalším průběhu večera, v rámci tomboly, došlo k předání šeku ve výši 60 tisíc Kč dětskému oddělení nemocnice na Bulovce.

A pak už měla hlavní slovo hudba a zábava. Řada makléřů neodolala příležitosti zatančit

NEXT REALITY oslavil 12 let! Vydařená oslava se protáhla dlouho do noci

Symbolicky ve 12 hodin byl minulé úterý zahájen program 12. narozenin společnosti NEXT REALITY. Jako místo určení byl tentokrát vybrán Golf resort Kunětická hora, jen malý kousek od stejnojmenného krásného gotického hradu.

Co na účastníky čekalo? Zástupci vedení firmy, pánové Robert Hanzl a Roman Vlasák, informovali na startu akce o tom, co firmu čeká v roce 2018. V dalším průběhu denní konference byl věnován prostor všem zásadním výzvám, v čele s GDPR, nařízením o ochraně osobních dat lidí, které má dopad na mnoho oblastí lidské činnosti práci makléřů nevyjímaje.

Řeč dále byla o nových i stávajících realitních serverech, zajímavých aplikacích pro shánění dalších zakázek i o novinkách v ADOL monitoringu.

To byla část programu, kterou bychom mohli nazvat „vyhlížení“. Poté přišla řada na „ohlížení“. Protože minulý rok byl pro společnost mimořádně úspěšný, bylo na místě vyzdvihnout přínos těch, kteří předvedli obzvláště vynikající pracovní výkony. Ti uslyšeli svá jména při vyhlašování nejlepších zaměstnanců za rok 2017. Celkem 19 pracovníků bylo odměněno velmi příjemnou cenou – společnou luxusní zážitkovou dovolenou do Maroka.

Co by to ale bylo za oslavu, kde by chyběla zábava. Ta se mohla naplno spustit o půl osmé večer. Pro účastníky byl připraven báječný raut, degustace rumu a sladkostí, fotokoutek a samozřejmě také kvalitní hudební zážitky. Ty nejdříve obstarala kapela Aurora Party Band s velmi pestrým pop-funkovým setlistem a pak, po tombole, nastoupil DJ Lukáš Mercl. Skvělá taneční hudba zněla dlouho do noci.

Den zabarvený do odstínů modré a zelené uběhl jako voda. Věříme, že stejně jako letos bude co oslavovat i příští rok, tentokrát při příležitosti třináctých narozenin sítě realitních kanceláří NEXT REALITY!

 

Realitní makléři na velbloudech – zaměstnanci NEXT REALITY podnikli zájezd do Maroka

Jak vypadá východ slunce nad pouští? Jak se smlouvají ty nejlepší ceny na trhu? Jak chutná mořský ďas, šnečí vývar, beraní plíce... anebo písek v puse, když začne pravá nefalšovaná písečná bouře? To vše se dozvěděla skupina nejúspěšnějších realitních makléřů NEXT REALITY, která vyrazila na opravdu nevídanou firemní akci – týdenní pobyt v podzimním Maroku.

Maroko většina lidí vnímá jako jednotvárný pouštní stát, ale není to pravda. Je to země s pestrým přírodním i kulturním bohatstvím. Kromě majestátní Sahary zde najdete vysoká pohoří, kde si užijete i sněhu, lesy, řeky i krásné mořské pobřeží. Jsou zde historická města s tradičními trhy, jsou zde pevnosti a významná archeologická naleziště.

Rozmanitost se projevuje i v jídlu. Marockou kuchyni stojí za to prozkoumat a makléři z NEXT REALITY to vzali pěkně od podlahy. Na trhu ochutnali více než desítku druhů ryb, nevynechali ani jiné mořské plody, jako jsou krevety, murény nebo rejnoci, zkusili dále i tradiční tajin, kuskus nebo kaliju, s chutí se zakousli do místních druhů ovoce a cukroví a odvážlivci se nepozastavili ani nad vyloženými „chuťovkami“, jako byly již zmíněný šnečí vývar, ovčí ucho nebo ovčí vemena. Když už kulinářský zážitek, tak ať je co nejbohatší.

Na cestách makléři urazili několik set kilometrů. Poznali jak takřka miliónový Marrákéš, tak i řadu menších měst a vesniček. Kromě běžných dopravních prostředků přišli ke slovu i tradiční velbloudi. Jet na nich více než hodinu a půl v poušti, navíc za zuřící písečné bouře, to nebyl žádný med. Zaměstnanci NEXT REALITY ale prokázali, že i nažehlení kravaťáci se dokážou proměnit v ošlehané dobrodruhy. Cestu překonali bez ztrát.

Expedice Maroko, to zkrátka byla jedna dlouhá série nezapomenutelných zážitků. Blahopřejeme k nim celé výpravě a těšíme se na ty, kteří se postaví po bok nejlepších makléřů a vyrazí s nimi na některou z příštích cest.

 

 

Zářijová konference NEXT REALITY byla poučná, inovativní i zábavná

Čtvrtek 14. září patřil v NEXT REALITY dlouho očekávané celofiremní akci v hotelu Floret v Praze Průhonicích. Program konference praskal ve švech, a proto není divu, že byl o účast enormní zájem z řad makléřů, manažerů, vedoucích poboček a samozřejmě rozrůstající se sítě Partnerů. 

Ti všichni se začali scházet již brzy ráno, aby zabrali nejlepší místa v zasedacím sále. V 9.30 se tak mohlo začít ukrajovat z barevného programového koláče, který byl veden napříč realitním spektrem. 

Začátek patřil advokátu Jiřímu Trunečkovi, který pohovořil o Zákonu proti praní špinavých peněz. Majitel firmy Comfort Space Luděk Lošťák si připravil téma „Prověřené nemovitosti, budoucnost v kvalitě služeb“.  Jistě jste si všimli, jak  zeleno-modří od začátku roku „šlápli“ na plyn, co se týče sociálních sítí, především Facebooku. Velkou zásluhu má na tom marketingový specialista Martin Diblíček, který prozradil „Jak nepoužívat, ale využívat sociální sítě“. 

Po obědové pauze vystoupil skvělý řečník a odborník na investice Miroslav Jonáš s příspěvkem „Lze v dnešní době ještě vydělávat na insolvencích, exekucích a výkupech?“

Realitním nadějím byl věnován vstup elitního realitního makléře Petra Vomastka. Jiří Vagner, ředitel NEXT FINANČNÍ služby, obeznámil přítomné s budoucností hypoték svým příspěvkem „Sníží se dostupnost hypoték a zvýší sazby?“ Host Vít Konopa ze serveru Reality Idnes přinesl novinky z on-line světa, tedy jak správně prezentovat nemovitosti na internetu.

Závěr pak nemohl patřit nikomu jinému, než majitelům společnosti Robertu Hanzlovi a Romanu Vlasákovi, kteří se věnovali aukcím a rekonstrukcím. 

Co tedy konference slibovala, to také do slova a do písmene dodržela – nakouklo se do práva, marketingu, samozřejmě do obchodu, finančních novinek, i novinek ze samotného NEXTu. 

Na programu však nebylo jen vzdělávání a rozšiřování obzorů. Jak už jsou všichni zvyklí, po vyhlášení firemních výsledků přišla skvělá zábava, grilování a konferenci zakončil bombastický ohňostroj.

Na malou ochutnávka v podobě krátkého videotraileru z akce se můžete podívat níže. I když byla akce jedinečná, určitě nebyla z dílny NEXT REALITY poslední. Už teď se připravují jak tradiční, tak nové příležitosti setkání ve firemních barvách. 

Přidáte se příště k nám?

 

Výroční konference NEXT REALITY přinesla revoluční novinky i zasloužená ocenění

Pátek 13. ledna byl pro NEXT REALITY šťastným a velmi vydařeným dnem. Konala se totiž dlouho očekávaná Výroční konference v Seči u Chrudimi, která slibovala a nakonec i přinesla řadu novinek a ocenění. I když Českou republiku svíraly tuhé mrazy, uvnitř kongresového hotelu Jezerka to vřelo zvědavostí, co Konference přinese.

Akce symbolicky odstartovala ve 13.00 hodin a pak už nedovolila nikomu vydechnout. Přivítání se ujal generální ředitel Robert Hanzl, který se ohlédl za úspěšným rokem 2016, kdy se připravovaly všechny novinky pro rok 2017. Slavnostní přípitek pak pronesl se spolumajitelem NEXT REALITY Romanem Vlasákem.

Hned na začátku nepřišlo nic menšího, než představení nového webu nextreality.cz. Nové stránky v sobě kloubí nejmodernější prvky, skvělou funkčnost a krásnou grafiku.

U on-line světa jsme ještě zůstali, když byl vtipným videem uveden informační systém NEXT APP. Pak byla přestřižena páska a Robert Hanzl, Roman Vlasák a guru NEXT APPU Mirek Fiala systém oficiálně spustili.

Pozadu nezůstal ani NEXT DEVELOP, kdy ředitel Petr Zelenka představil práci v cenových mapách, jejich zmodernizování a nové funkční prvky. I zde se máme na co těšit!

Smršť pátečního odpoledne pokračovala oceňováním, kdy oblíbená dvojice ze NEXT INVEST Igor Kohut a Miroslav Somr ocenili nejlepší makléře na výkupech za rok 2016 a samozřejmě prezentovali také novinky v této divizi.

Na konferenci byli pozváni i vzácní hosté a ti dostali slovo záhy. Vystoupil Pavel Tomek s novou verzí ADOL monitoringu, generální ředitel Gepard finance Jiří Pathy představil novinky v hypotékách a Vít Konopa upozornil na změny, které ulehčí práci na serveru reality.idnes.cz.

Ty největší lahůdky si většinou necháváme nakonec a ne jinak tomu bylo u konce denní části konference. Robert Hanzl lidem v sále odtajnil to, na co dalšího se mohou těšit v sedmnáctém roce nového milénia. Je to skvělá nabídka operativních leasingů za bezkonkurenční ceny od firmy Volkswagen. Zjednodušení sytému komunikace uvnitř firmy pomocí nového systému podpory. Ale především změny v kariérním systému plánované už od května tohoto roku.

Avšak to už se den přehoupl do večera a nebyly by to NEXT REALITY, aby nepřipravily něco výjimečného. V 19.00 hodin začal Zelenomodrý Silvestr, který moderovala Martina Adamů, a jehož součástí bylo vyhlášení výherců soutěží.

I když byl tento den nabitý novinkami, hosty, vyhlašováním, překvapením a oceněními, nikdo nejevil známky únavy – naopak. Všichni byli příjemně „nakopnutí“ na to, dát ze sebe v roce 2017 to nejlepší. Po večeři se do posledního místa zaplnil taneční parket při vystoupení kapely Rockset. Ale ani to nebylo vše – kdo si zakoupil lístky do tomboly, mohl po 23. hodině získat například notebook. Kdo nevyhrál, alespoň ho mohl hřát na srdci fakt, že pomohl dobré věci – výtěžek šel na Nadační fond Impuls, který pomáhá lidem s roztroušenou sklerózou.

Nebyl by to správný Silvestr bez půlnočního přípitku a slavnostního odpočítávání nového roku.

Tři …. Dva …. Jedna … VIVAT 2017, VIVAT NEXT REALITY!

Firemní akce - 2016

Firemní akce - 2015

 
Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím