1728 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
26 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
5 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 1 042 m²

Vilová, Hradištko
4 480 000 Kč (za nemovitost)

Přinášíme Vám atraktivní nabídku stavebního pozemku v malebném prostředí nedaleko Prahy. Tento pozemek o rozloze 1042 m2, situovaný v obci Hradištko, Praha-západ, vás zcela jistě okouzlí svým potenciálem a krásným okolím. Nechte se unést tou nejlepší možností pro výstavbu svého vysněného domova!
Pozemek je dle platného územní plánu určený k zástavbě a má zřízenou příjezdovou komunikaci, je zde přípojka elektřiny a napojení na vodovodní řad. Kanalizace v obci není a je řešena lokální ČOV.

Hradišťko je skvělá lokalita, která velmi rychle vzrůstá na oblibě. Jedná se o obec s kompletní občanskou vybaveností (školka, škola, lékaři, restaurace, aj.). V docházkové vzdálenosti je k dispozici Vyhlídka Štěchovice, kde je nádherný výhled na přehradu a meandr Vltavy. Další místa v okolí na procházky jsou např. Naučná stezka Svatojanské proudy či Ostrov svatého Kiliána. Oblíbenost této lokality je dána krásnou členitou přírodou, klidem a skvělou dostupností do Prahy. Za pár minut cesty autem se dostanete na Slapskou přehradu.

Koupi lze financovat jednoduše hypotékou. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N99843.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
1 042 m²
Komunikace:
Asfaltová
ID zakázky:
N99843
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
4 480 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,39 %.
Zjistit více informací