1538 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
23 fotografií

Prodej rodinného domu, 110 m²

Na Rozhledu 155, Hradištko
9 850 000 Kč (za nemovitost)

Měli byste rádi útulné a komfortní bydlení s kompletním zázemím? Pak tento dům kousek od soutoku Vltavy a Sázavy Vás nadchne! Od Prahy je pouhých cca 30 km, ale okolí zde dominuje krásná příroda. Na zahradě máte také zastřešený bazén, velkou garáž pro dvě auta a příjemný velký venkovní altán a také zimní zahradu. Dům s velkým pozemkem tak plně využijete po celý rok.
Velkou výhodou je velká variabilita! Samotný dům lze jednoduše ještě zvětšit, jak to můžete vidět u sousedů. Jistě oceníte novou fasádu, střechu i plastová okna. Krom toho, dům disponuje vlastní fotovoltaickou elektrárnou a vlastní studnou, takže můžete být zcela nezávislí. V dnešní době velká devíza s ohledem na cenu energií. Samozřejmostí však je i napojení na vodovodní řad a elektrickou síť.
Dispozice domu je aktuálně 5+kk, ale noví vlastnici si mohou dům dispozičně upravit. Dům je částečně podsklepený. V prvním podlaží je obývací pokoj s kuchyní, koupelnou a zimní zahradou. Ve druhém podlaží jsou dvě ložnice. Vytápění je možné skrze fotovoltaické panely nebo kotlem na tuhá paliva v podsklepení. Dům má radiátory, ale také elektrické tepelné panely na stropech.
Dům se nachází v lokalitě Praha - Západ v obci Hradišťko, která sousedí se se Štěchovicemi. Toto bydlení Vám nabízí možnost si příjemné zaplavat, zvát si přátelé a rodiny či si na terase udělat pohodové posezení.
Hradišťko je skvělá lokalita, která velmi rychle vzrůstá na oblibě. Jedná se o obec s kompletní občanskou vybaveností (školka, škola, lékaři, restaurace, aj.). V docházkové vzdálenosti je k dispozici Vyhlídka Štěchovice, kde je nádherný výhled na přehradu a meandr Vltavy. Další místa v okolí na procházky jsou např. Naučná stezka Svatojanské proudy či Ostrov svatého Kiliána. Oblíbenost této lokality je dána krásnou členitou přírodou, klidem a skvělou dostupností do Prahy. Za pár minut cesty autem se dostanete na Slapskou přehradu.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! 
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98399.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Dobrý
Užitná plocha:
110 m²
Plocha pozemku:
1 040 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Sklep:
ANO
Terasa:
ANO
Bazén:
ANO
Garáž:
2
Parkovací místo:
ANO
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N98399
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
9 850 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,79 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI