1538 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
8 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 620 m²

Petrov nad Desnou 100, Petrov nad Desnou
1 550 000 Kč (za nemovitost)

Pokud hledáte vhodné místo k výstavbě rodinného domu, nemáte rádi satelity a nejste prostorově nároční, mohl by se vám líbit pozemek, který pro vás máme v obci Petrov nad Desnou.

Pozemek je aktuálně součástí zahrady rodinného domu, má výměru cca 620 m2. Tyto metry budou upřesněny geometrickým plánem. Na pozemku najdete ovocné stromy a keře, přístupová cesta je obecní asfaltová. Pozemek lze napojit na vodovod (vede přes parcelu), elektřinu, plyn a rovněž k obecní kanalizaci. Dle platného územního plánu je určen k výstavbě pro bydlení i rekreaci s dodržením max. zastavitelnosti pozemku do 40% a charakteru okolní zástavby.

Velkou výhodou je lokalita. Obec Petrov nabízí základní občanskou vybavenost, je to jen pár minut do Šumperka a při cestě na hory. Nabízí se tedy využití pro vlastní bydlení nebo na chaloupku k rekreaci. Nejedná se o žádné satelitní městečko, ale poctivou zahradu ve staré klidné zástavbě mimo hlavní komunikaci a provoz.

Pokud vás zajímá více informací, máte dotazy nebo se chcete přijít podívat, ozvěte se a domluvíme se na prohlídce, kde probereme všechno z jedné vody načisto.

Rádi vám také pomůžeme zajistit financování jak nákupu pozemku, tak také budoucí výstavby vašeho domu snů. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97665.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
620 m²
Komunikace:
Asfaltová
ID zakázky:
N97665
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
1 550 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,79 %.
Zjistit více informací