1686 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
41 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky

Prodej rodinného domu, 103 m²

Okružní 742, Včelná
Cena na vyžádání

Exklusivně nabízíme koupi přízemního rodinného domu (bungalov) v atraktivní lokalitě pro bydlení, Včelná, České Budějovice. Dům se nachází v klidné části obce v ulici Okružní. Při vstupu nás zaujme okrasné jezírko. Bungalov, který lze považovat za novostavbu (4 roky starý), je přízemní a zajímavě dispozičně řešený jako 4KK (103 m2). Součástí domu, a jeho výhodou, je velká zahrada s terasou, pergolou a parkovacím stání před domem pro až 4 automobily (90 m2).

Dům je bezbariérový, prostorný, světlý a dispozičně řešený tak, že poskytne dostatek soukromí pro každého člena rodiny. Při vstupu do domu je předsíň – zádveří (7 m2) se vstupem do technické místnosti/skladu (3,8 m2) a do prostorné chodby (5,6 m2), která má vstupy do všech pokojů (3 ložnic: 11,3 m2, 12,5 m2 a 14,9 m2), koupelny s vanou i sprchovým koutem (6,3 m2) a samostatného WC. Srdcem domu je obývací pokoj (32 m2) s kuchyní, jídelnou a se vstupem na terasu (55 m2) s krásnou pergolou a do zahrady domu (706 m2). Interiéru obývacího pokoje dominuje designová kuchyně, velké francouzské okno (denní světlo) a krbová kamna, kterými lze obývací pokoj vytápět.

Hlavní zdrojem vytápění je plynový kotel včetně zásobníku pro ohřev vody (60 l). Celkové náklady rodinného domu za minulý rok byly CZK 3.209,-/měsíčně (voda: 1000,-, elektřina: 966,-, plyn: 1.333,-, internet: 250,-, odvoz odpadu: 660,-). Zahrada má retenční nádrž (3 m3) na dešťovou vodu, kterou lze využít na zálivku. Majitel domu myslel na všechno, a tak přístup do zahrady vylepšil přístupem i z boční příjezdové komunikace a opatřil plot velkou brannou, která umožní vjezd automobilu do zahrady. Předností této nemovitosti je její další potenciál. Nebylo ještě využito celkové procento zastavěnosti. Na zahradě a na pozemku obecně, můžete ještě využít 65 m2 nezastavěných z celkových 340 m2 možných. Můžete tak pomyslet i na garáž, zahradní domek, malý bungalov (2KK), apod..

Lokalita Včelná je v destinaci České Budějovice pro bydlení jednou z nejoblíbenějších, a to díky soukromí, které poskytne a blízkosti centra města Českých Budějovic (za 5 minut autem). Místo má také dobrou výchozí pozici na výpadovku na Český Krumlov a Kaplici. V obci je veškerá občanská vybavenost (obchod, škola, školka, restaurace, dětské hřiště, nový kulturní dům, MHD). Okolí je obklopeno přírodou (les) vybízející k pěší a cyklo turistice. Hledáte pěkné nové bydlení, ideálně bungalov, a to v dosahu města České Budějovice? Právě jste našli. Kontaktujte mě, Vašemu času se přizpůsobím. Ráda Vás sdělím bližší informace a budu se těšit na setkání s Vámi při prohlídkách této výjimečné nemovitosti. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97280.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
103 m²
Plocha pozemku:
981 m²
Plocha zahrady:
709 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Přízemní
Terasa:
55 m²
Energ. nár. budovy:
B - Velmi úsporná
ID zakázky:
N97280
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI