1744 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
24 fotografií

Prodej bytu 3+1, 64 m²

Hněvkovského 1376/10, Chodov, Praha
Rezervováno

REZERVOVÁNO: Byt o velikosti 60m2 (+4m2 lodžie + 1,5m2 sklep) a dispozici 3+1 v Hněvkovského ulici na pražském Chodově je na prodej. Zajímat by se o něj měli zejména investoři a také rodiny s dětmi, případně osoby se níženou schopností pohybu. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí zrekonstruovaného zatepleného panelového domu obklopeného zelení a velmi komfortní občanskou vybaveností.
Do bytu se ze strany velkého parkoviště dostanete bez překonání jediného schodu po nájezdové rampě. Byt není sám o sobě bezbariérový, ale může se jím velmi snadno stát.

Sestává ze tří samostatných pokojů a kuchyně. Dva z pokojů jsou větší, jeden z nich má přístup na lodžii (4m2). Byt má všechna okna i lodžii orientovaná na západ do parku.

Je určený k většinové, převážně povrchové rekonstrukci. Má zděné jádro a koupelna by šla s přimhouřenýma očima považovat za zachovalou. Zcela jistě bude třeba položit novou podlahu, neboť ta stávající, plovoucí, je již na konci životnosti. Kuchyňská linka s plynovým sporákem je starší, ale funkční a na přechodnou dobu může ještě posloužit, stejně jako šatní stěna v předsíni.

Naopak dům je v bezvadném stavu, rekonstruováno bylo zcela vše, včetně stoupaček, zateplení, střechy, interiérů i výtahů. V domě je zaveden vysokorychlostní internet 1Gb/s od Vodafone (dříve UPC) a společná televizní antnéna pokrývá kompletní škálu digitálně vysílaných programů.
K bytu náleží sklepní kóje v suterénu.

Okolí nabízí úplně vše, co by člověk na vybaveném sídlišti očekával. V bezprostředním dosahu domu je několik škol a školek, dětských hřišť, parkování bez sebemenších obtíží zajišťuje velké parkoviště hned u domu a MHD včetně metra je také blízko. V dosahu domu je několik obchodů s potravinami, pošta, zdravotní středisko a spousta zeleně a sportovních příležitostí. Hned za rohem najdete sportovní centrum SquashPoint a několik minut pěšky to máte k Hostivařské přehradě. O zeleň zde není nouze.

Sousedi ve vedlejším bytě jsou příjemní mladí lidé, o čemž se můžete přesvědčit ve videu, kde Vám právě přímý soused v rozhovoru povypráví, jaké to je, bydlet na této adrese.

Hypotéční financování umíme zajistit a pokud nemáte bonitu, neváhejte si říci o alternativní možnosti. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97048.

Typ zakázky:
Prodej
Dispozice bytu:
3+1
Stav objektu:
Dobrý
Užitná plocha:
64 m²
Umístění v objektu:
1. podlaží
Druh objektu:
Panelová
Vlastnictví:
Osobní
Sklep:
1 m²
Lodžie:
4 m²
Energ. nár. budovy:
C - Úsporná
ID zakázky:
N97048
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI