1563 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
27 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 2 059 m²

Hrabišín 321, Hrabišín
2 190 000 Kč (za nemovitost)

Hledáte místo pro výstavbu svého vysněného domečku? V obci s veškerou občanskou vybaveností?

Nabízíme k prodeji slunný pozemek, který se nachází v obci Hrabišín. Obec Hrabišín leží pouhých 8 km od města Šumperk a 15 km od města Zábřeh. Samotný pozemek pak najdeme v nové čtvrti obce na konci slepé ulice a má výměru 2059 m2. Díky jeho poloze budou mít budoucí majitelé dostatek soukromí a také přímý kontakt s přírodou. Na pozemek totiž navazuje stráň se stromy, pod kterou teče potůček.

Pozemkem prochází vzdušné vedení vysokého napětí a výstavba je tedy omezena ochranným pásmem. I tak zde ale zbyde dostatek prostoru pro stavbu rodinného domu. Inspirovat se můžete hned v přilehlé ulici, kde převládají domečky typu bungalov. Místo je velmi dobře dopravně dostupné s minimálními náklady na vybudování technické infrastruktury. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku.

V těsné blízkosti se nachází mateřská i základní škola, dětské hřiště, víceúčelové sportoviště, fotbalové hřiště, obchod a také autobusová zastávka. V obci dále nalezneme kulturní dům, knihovnu, poštu a zajisté nechybí ani hospůdka. V obci fungují spolky jako hasiči, fotbalisté a myslivci.

Pokud se chcete dozvědět více, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. Ráda Vám řeknu veškeré informace o pozemku, ale i o samotné obci. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s Vámi probere možnosti financování této nemovitosti. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96953.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
2 059 m²
Komunikace:
Asfaltová
ID zakázky:
N96953
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
2 190 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,69 %.
Zjistit více informací