1538 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
64 fotografií

Prodej rodinného domu, 664 m²

Panenské Břežany 29, Panenské Břežany
Cena na vyžádání

Investice pro podnikavé. Dva rodinné domy, stodola, další stavební pozemek, Panenské Břežany, Praha Metro C Kobylisy 15 minut.

V exkluzivním zastoupení nabízíme k bydlení či podnikání soubor nemovitostí v centru obce Panenské Břežany na pozemku o celkové výměře 3275 m2, okres Praha východ.1. Rodinný dům s č. p. 29: ve dvou nadzemních podlaží opravdu velkorysé 4+1 s výstupem francouzským oknem na zahradu z přízemí domu: částečně podsklepeno, výstavba 1930, rekonstrukce 2008. Užitná plocha 219,40 m2, obytná plocha 163,90 m2.
Na dům navazuje přístřešek s možností krytých parkovacích stání.


2. Rozestavěná stavba třígeneračního nepodsklepeného RD se stavebním povolením:
přízemí 2+kk, bazén s výstupem francouzským oknem do zahrady.
1. patro 2x 3+kk. Užitná plocha 372,57 m2, obytná plocha 146,94 m2.
U této stavby je z bočního pohledu dochován kamenný plot u kterého je možné zřídit relaxační zónu s příjemnou atmosférou dob minulých.

3. Stodola: nepodsklepená stavba s klenutými vjezdy ve tvaru obdélníku se sedlovou střechou, nejvyšší bod celé usedlosti. Stodola je průjezdná na sousední stavební parcelu a do ulice z uzavřeného oploceného statku. Tato stavba má své kouzlo, je původní z třicátých let minulého století. Zastavěná plocha 340 m2.

4. Parcela o velikosti 1035 m v zastavitelné části obce navazuje na stodolu. Může být využita jako zahrada s vodními prvky.Všechny přípojky IS jsou k dispozici, elektřina, plyn, vodovod i kanalizace. Bonusem je studna před RD. Stavby jsou cihelné. K nemovitostem je dokumentace, plánky, vše bude předloženo u prohlídek. PENB typu C -úsporné.

V obci je mateřská škola, škola pro 1. stupeň, obchod, pohostinství, dva zámky s bohatou historií, PID 150 metrů od domu, linka 373 na Metro C Kobylisy, dojezd vozem do Prahy 12 km.

Srdečně zvu na prohlídku všechny vážné zájemce a při financování hypotékou rádi bezplatně poradíme. Pomůžeme i s družstevním financováním za výhodných podmínek. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96612.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
664 m²
Plocha pozemku:
3 300 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Sklep:
15 m²
Energ. nár. budovy:
C - Úsporná
ID zakázky:
N96612
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI