1540 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
22 fotografií

Prodej rodinného domu, 200 m²

K Vlkančicům, Černé Budy, Sázava
8 990 000 Kč (za nemovitost)
Cena včetně provize a právního servisu!

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji jedinečnou nemovitost – vilu - rodinný dům o užitné ploše 200 m2, který se nachází na rozsáhlé, svažité, jižně orientované parcele o celkové výměře 4063 m2, která svou polohou nabízí unikátní výhled údolí řeky Sázavy, panorama celého města a Sázavský klášter.

Dům je určený k rekonstrukci, či renovaci, je v dobrém technickém stavu, plně funkční a obyvatelný.

Nemovitost samotná nabízí tři podlaží. V suterénu o celkové výměře 79 m2 se nachází kotelna, chodba, prádelna, 2x sklep a garáž. Nad garáží je prostorná terasa. Suterén je nad úrovní země s velkými okny, které zajišťují dostatek denního světla a proto je možné ho využít jak na bydlení, tak na prostory sloužící k relaxaci, sportu, podnikání apod.

První nadzemní podlaží nabízí dva obytné pokoje, jídelnu, kuchyň, koupelnu, chodbu, spíž a celkovou plochu 64 m2. V podkroví nalezneme dva pokoje, halu, komoru a wc. Celková plocha činí 56 m2.

Dům prošel částečnou renovací (nová střecha, klempířské práce, izolace základů proti vlhkosti, stěrka + omítky, dálkově ovládaná vjezdová brána apod.)

Nemovitost, díky své poloze a velkému pozemku nabízí unikátní rezidenční bydlení.

Vzrostlé stromy přímo na pozemku, lesy na jeho severní a východní hranici bez možnosti další zástavby a dostatečná vzdálenost sousedících nemovitostí nabízí klid a soukromí, přesto v docházkové vzdálenosti do centra města.

Přístup je po obecní komunikaci.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem, kanalizace řešena jímkou a přívod vody zajištěn z 26m hluboké kopané studny s dostatkem pitné vody.
Tento rok bylo vydáno uzemní rozhodnutí a souhlas s vybudováním přípojky obecního vodovodu a kanalizace. Dále je k dispozici posílená přípojka elektřiny 230/400 V.

Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

V případě zájmu Vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů).

Město Sázava leží ve vzdálenosti 40 km jihovýchodně od Prahy (OC Chodov 30 minut autem a centrum Prahy 45 minut) a 21 km severovýchodně od Benešova. Dálnice D1 – exit 34 se nachází ve vzdálenosti 9 km. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost a právem se řadí mezi nejkrásnější a nejvyhledávanější sázavská letoviska. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95945.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
200 m²
Plocha pozemku:
4 063 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Energ. nár. budovy:
E - Nehospodárná
ID zakázky:
N95945
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
8 990 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,90 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI