1540 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
27 fotografií

Prodej rodinného domu, 110 m²

Popelín 209, Popelín
6 490 000 Kč (za nemovitost)

Nabízím k prodeji rodinný dům v perfektním stavebně technickém stavu o dispozici 5kk v obci Popelín. Zděný (Porotherm) rodinný dům vystavěný v roce 2000 se nachází na pozemku o výměře 1079m2 s perfektně udržovanou zahradou, ohraničenou zelení a zároveň plotem. Vodorovné konstrukce (podlahy, stropy) jsou z keramických dutinových panelů, okna jsou dřevěná s izolačními skly, v patře směrem na západ jsou okna plastová. Obvodový plášť je zateplen fasádním polystyrenem a ukončen bílou strukturovanou fasádou. Krov je hambálkový umožňující plné využití místností v podkroví. Objekt je napojený na veškeré inženýrské sítě (kanalizace, voda, plyn, el.). V technickém podlaží objektu přístupném po zámkové dlažbě je situována garáž, technická místnost, sklep a kotelna. Hlavním zdrojem vytápění je ocelový kotel Etka 3 emisní třídy na tuhá paliva (uhlí, ořech 1 a dřevo, palivo je na topnou sezónu 2022/2023 uskladněno) a k doplňkové temperaci je využíván elektrokotel Protherm 9 kW s možností interního nebo dálkového programování. Komíny jsou vyvložkované, pravidelně servisované a jsou opatřené nerezovými hlavicemi. Orientace střešního pláště sever - jih umožňuje v budoucnosti bezproblémové osazení fotovoltaiky i tepelného čerpadla. V patře je kuchyně se vstupem na zahradu přes slunnou terasu orientovanou na jih, obývací pokoj se vstupem na druhou terasu orientovanou na východ, ložnice, koupelna a samostatné WC. Po dřevěném schodišti je vstup do podkroví se třemi pokoji a koupelnou s WC.

Souběžně je v nabídce sousedící rekreační objekt – chata (46m2) s krásně udržovanou zahradou o výměře 940 m2 s vlastní evidovanou studnou. Chata je zkolaudována v r. 1966 jako rekreační objekt. Chata má novou střechu, fasádu a plastová okna, je k ní převedena el. 220/380 a je bez sociálního zázemí. Objekt je možno stavebně upravit jako samostatný domek, se samostatnou zahradou, kdy na pozemku je pro oprávněné vyznačeno věcné břemeno právo chůze a jízdy.

Obec Popelín je malebná středně velká obec v centru českomoravské vrchoviny s kompletním občanským vybavením (inženýrské sítě, osvětlení, škola, školka, obchod, hospoda, pivovar, železnice, autobusové spojení) s 18 km dojezdovou vzdáleností do okresního města.

Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95909.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
110 m²
Plocha pozemku:
789 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Sklep:
ANO
Terasa:
ANO
Bazén:
ANO
Garáž:
ANO
Energ. nár. budovy:
D - Méně úsporná
ID zakázky:
N95909
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
6 490 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,90 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI