1675 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
13 fotografií

Prodej komerčního objektu Kanceláře, 230 m²

Prokopa Holého 60/5, Sezimovo Ústí
7 980 000 Kč (za nemovitost)

Prodej domu se dvěma jednotkami, zahradou, garáží a dílnou, vhodného pro bydlení, podnikání nebo pronájem
Sezimovo Ústí I., ul. Prokopa Holého

Exkluzivně Vám nabízíme objekt domu (1957) s garáží, dílnou, zahradou a menšími kolnami v širším centru Sezimova Ústí I. Podsklepený zděný zateplený RD se dvěma podlažími a půdou vhodnou k vestavbě podkroví. Obytná plocha domu cca 230 m2 + sklep a půda. Dům ve velmi dobrém stavu, v roce 1991 kompletní rekonstrukce a od té doby je průběžně modernizován. Fasáda zateplená polystyrénem tl. 80 mm. Zastavěná plocha domu a nádvoří je cca 207 m2. K dispozici je dále oplocená zahrada s vjezdem do garáží a dílny ze sousední ulice a odpočinkovou zónou o celkové výměře 363 m2. Dům, garáže i zahrada jsou přístupné přímo z ulice. Plocha pozemku 570 m2.
Dispozice:
1. PP: schodiště, chodba, sklad dřeva, prádelna, sklad, kotelna s elektroakumulačními nádržemi 2 x 2000l
1. NP: Hlavní vstup, zádveří se schodištěm, chodba, samostatný pokoj s vlastním vstupem cca 15 m2, vstup na zahradu, samostatný byt: chodba, kuchyně cca 11,5 m2, obývací pokoj cca 29 m2, ložnice cca 17 m2, koupelna s vanou cca 5,7 m2, samostatné WC, spíž
2. NP: chodba se vstupem do kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem cca 42 m2, pokoj cca 15 m2, ložnice cca 17,50 m2, pokoj s infrasaunou, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem cca 7 m2, samostatné WC, komora, schodiště do půdního prostoru.
Vytápění akumulačním elektrokotlem a žebrovými radiátory s termoregul. hlavicemi, dále krbová kamna, krb s krbovou vložkou, el. topná tělesa a topné žebříky v koupelnách. Ohřev teplé vody je zajištěn 2 elektrickými bojlery o obsahu 160 l (pro každý byt 1 bojler). Okna plastová s izolačním dvojsklem. Střecha sedlová s dřevěným krovem v udržovaném stavu (1977), krytina eternitové šablony, velká plocha střechy s možností umístění FV elektrárny. Dva komíny, z toho jeden vyvložkovaný.
RD napojen na veřejný vodovod + vlastní studna na pozemku, veř. kanalizace, elektřina 230 i 400V, lze napojit na zemní plyn. V blízkosti RD je veškerá občanská vybavenost. PENB: třída G - mimořádně nehospodárná, dle PENB navržena opatření (zateplení půdy a sklepa, tepelné čerpadlo a FVe) pro třídu B - velmi úsporná.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95877.

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerční
Zastavěná plocha:
207 m²
Užitná plocha:
230 m²
Plocha pozemku:
570 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Garáž:
2
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N95877
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
7 980 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,84 %.
Zjistit více informací