1675 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
28 fotografií

Pronájem komerčního objektu Restaurace, 132 m²

Kvilda 195, Kvilda
Cena na vyžádání

Chcete podnikat v gastronomii? Máme pro Vás jedinečnou příležitost. Exkluzivně Vám nabízíme pronájem restaurace v nově postaveném wellness penzionu na Kvildě. Kvilda je obec na území Národního parku Šumava, v okrese Prachatice, 16 km jihozápadně od Vimperka. Jedná se o velmi turisticky navštěvovanou oblast.
Restaurace se nachází v 1.NP a je rozdělena do dvou částí (restaurace a salonek). Celková rozloha restaurace je 132m2. Nedílnou součástí restaurace je i letní terasa, ze které je nezapomenutelný výhled do přírody. Jedná se o nejhezčí výhled na Kvildě. Terasu lze rozšířit o jedno patro směrem do svahu a tím navýšit kapacitu míst. V současné době je zde kapacita 150 osob.
Samotná restaurace pojme celkem 80 osob. Je zde k dispozici profesionální výčepní pult s chladící vanou a kohouty lukr od Plzeňského Prazdroje. Zázemí kuchyně je vybaveno tak, aby v současné době bylo možné připravit snídaně a večeře pro hosty penzionu. Počítá se s modulárním rozšiřováním kuchyně, dle úspěšnosti provozu. Z restaurace je opět výhled do přírody, který zajišťují velkoformátová okna. Interiér restaurace je kompletně vybavený.
K pronájmu je celý prostor restaurace. Podmínky nájemného jsou věcí dohody s novým nájemníkem. Pro penzion je důležité, aby bylo zajištěno ubytovaným hostům kvalitní stravování, od snídaně, až po večeře. Ubytování je rozděleno do 14ti pokojů pro 32 osob.
Hledáme dlouhodobého a schopného provozovatele restaurace, který má chuť dělat věci jinak a kvalitně. Chceme v penzionu nabídnou kvalitní gastronomii.
Prostor je vhodný ke konání svateb, firemních akcí, rodinných oslav a mnoho dalšího.
Doporučujeme prohlídku prostor, kde Vám sdělíme informace ohledně ekonomiky nájmu a další potřebné informace. Podmínky nájmu jsou velice výhodné a především rozumně nastavené. Pronájem je možný, dle dohody ihned.
Provizi RK hradí majitel penzionu!
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95196.

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Komerční
Užitná plocha:
132 m²
Plocha pozemku:
2 998 m²
Stav objektu:
Novostavba
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N95196
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.