1193 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
30 fotografií

Prodej chalupy, 85 m²

Vraný 14, Horní Kamenice, Vraný
Rezervováno

NEMOVITOST JE REZERVOVÁNA KONKRÉTNÍMU ZÁJEMCI

Horní Kamenice je část obce Vraný. Vraný není nad Vltavou, ale u Slaného. A Slaný je kousek od Prahy. Navzdory tomu, že okolí je krásné a nedaleko jsou samá známá a kulturně, přírodně či památkově zajímavá místa, jako třeba Budyně nad Ohří, hrad Házmburk, Panenský Týnec nebo třeba slavné Zlonické železniční muzeum, tak Kamenici skoro nikdo nezná. Co z toho plyne? Je tu královský klid. Když jsme fotili fotky a točili video, tak jsme tu strávili skoro celý den a během něj po místní silnici projela tři auta, dva traktory a paní na kole. Jestli chcete místo pro odpočinek, právě jste ho našli. Chcete utéct před starostmi všedního dne, vyslunit se na zahradě nebo se zavřít do vinného sklípku a vypnout? Tady můžete vypnout opravdu naplno. A ve sklípku ani vypínat nemusíte, protože v něm není signál. Nikdo se vám nedovolá ani když necháte zapnuto.

Ale postupně. Na prodej je stoletá kamenná chalupa, která během předcházejících desetiletí držela celkem slušně krok s dobou a průběžně byla modernizována. Takže mimo kuchyně a ložnice tady najdete i relativně moderně udělanou plnohodnotnou koupelnu s toaletou, vanou a umyvadlem. Vodu si ohřejete v bojleru a pokud nebudete chtít topit v kamnech, můžete využít zavěšený elektrický přímotop. Kamna ale mají přecijen větší kouzlo, proto jsou v domě hned dvoje. V ložnici pěkná stará porcelánová a v kuchyni moderní krbová. Opravdoví příznivci oproštění se od výdobytků civilizace mohou na zahradě využívat stylovou kadiboudu.

Venku chvíli zůstaňme. Najdete tu totiž hezké a útulné zastřešené posezení, pokud se budete chtít schovat do stínu. A zlatým hřebem večera bude stoprocentně vinný sklípek. Vemte pár kamarádů, pozvěte je na skleničku a pak už si jen užívejte, jak vám ho záviděj. Ano, na západ Prahy!

Jestli jste kutil, zalezte si do dílny, bude tam příjemný chládek. A můžete tam bušit a řezat jak dlouho budete chtít, sousedy určitě rušit nebudete.

O okolí by toho šlo napovídat spoustu, ale lepší bude, když si ho sami pojedete prohlédnout. Vemte na to ideálně třeba kolo nebo motorku, k vidění je toho spoustu. Pár míst jsem už zmínil, sami jistě objevíte spoustu dalších, včetně koupání v Ohři v Libochovicích, sítě polních a lesních cest, případně pár hezkých míst přímo ve vesnici. Posezení u rybníka na návsi hned vedle dětského hřiště, poslouchání cvrdlikající vody u studánky, to vše je pár metrů od chalupy. Pokud se ptáte, kde nakupovat, tak nejde nezmínit tradiční trhy v nedaleké Ředhošti. Tam totiž koupíte úplně všechno a můžete tedy v rámci budování vlastního klidu vytěsnit z paměti i obchoďáky. Nebudete je potřebovat.

Mrkněte na fotky, pak na chvilku zavřete oči, zasněte se a představte si, že nemusíte dělat vůbec nic. Máte to?

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

Martin Lípa Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94593.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
85 m²
Plocha pozemku:
368 m²
Typ nemovitosti:
Chalupa
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Přízemní
Terasa:
9 m²
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N94593
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI