1634 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
32 fotografií

Prodej rodinného domu, 172 m²

Hrušky 170, Hrušky
7 940 000 Kč (za nemovitost)
Cena za nemovitost je uvedena včetně provize RK. Financování zajistíme.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+kk v žádané části obce Hrušky, okres Vyškov. Dům je patrový, řadový se dvorem, zahradou a sklepem. Jedná se o celkovou rekonstrukci staršího rodinného domu, kde je přístavba včetně nového vjezdu a obytné podkroví. Původní zástavba má nové podlahy, okna, dveře a kompletní koupelnu. V domě je kompletně udělaná nová elektroinstalace, nové odpady, voda, topení v prvním patře v mědi, dvojí rozvody vody - jde připojit pračka, myčka a WC na studnu. Nová okna s trojsklem, nové topení v mědi, v celém domě je nová hydroizolace podlah, nové podlahy, omítky a stropy.
Nová střecha včetně krovů, latí, parotěsných fólií a tepelné izolace v tloušťce 30 cm , nová střešní okna s trojsklem roto Q4, nový komín s keramickou vložkou.

V přízemí s dispozicí 2+kk je chodba se schodištěm a galerií (9,2 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (44,9 m2), pokoj (9,3 m2), koupelna, šatna (11,9 m2), sklad (7,5 m2). Podkroví je podélná chodba vycházející ze schodiště (obklopená případnými 2 technicko - úložnými místnostmi. Lze předělat na podkrovní kuchyň. V rámci rekonstrukce lze dodělat přípojku vody a odpad, je zde vyvedeno pouze potrubí na klimatizaci. Dále se v podkroví nachází 3 obývací pokoje (16,6 m2, 12,6 m2, 12,6 m2) a koupelna (9,5 m2) s WC. Dům je napojen na elektřinu, vodovod a veřejnou kanalizaci a ČOV. Plyn se nachází na hranici pozemku. K dispozici je i vlastní kopaná studna. V technické místnosti je umístěn nový zplynovací kotel na dřevo s nerezovou akumulační nádrží 1500 litrů a třemi nerezovým výměníky v akumulační nádrži (možnost připojit tepelné čerpadlo, solární panely atd.). Na jedno zatopení (cca 15minut) v zimních měsících stačí zatopit 1x/den, jaro až podzim 1x/2 dny. Jedná se o velmi úsporné a ekonomické řešení vytápění a ohřev teplé užitkové vody. S možností záložního elektrického ohřevu topení. Kotel splňuje emisní normu číslo 5. Na zahradě je cca 80 kubíků palivového dřeva, které zde zůstane novému majiteli. Současný výměník je připraven i na podlahové topení a ve starší zástavbě je podlahové topení již hotové, chybí pouze v přízemní chodbě. Celková plocha pozemku je 1 596 m2. K posezení a relaxaci je k dispozici dvůr a zahrada. Pozemek je rovinatý. Parkování je možné přímo u domu.

Obec Hrušky se nachází v okrese Vyškov, má velmi dobrou občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost vedena ve třídě C. S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vaše nové bydlení. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitního makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94549.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
172 m²
Plocha pozemku:
1 596 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Rohový
Typ domu:
Patrový
Sklep:
ANO
Energ. nár. budovy:
C - Úsporná
ID zakázky:
N94549
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
7 940 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,59 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI