1540 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
35 fotografií

Prodej rodinného domu, 206 m²

Úvaly
10 990 000 Kč (za nemovitost)
+ provize RK (3% + DPH)

Hledáte bydlení, kde komfort a klidné místo jsou opravdovou doménou? Chcete přitom zůstat na dosah Prahy a mít tak vše při ruce? Pak nejspíš tento rodinný dům na pozemku o výměře 841 m2, zkolaudovaný v roce 2021, v Přišimasech u Úval, ulice U pramene, je ten pravý.
Dispozičně 7+kk s podlahovou plochou 206 m2 vám zaručeně splní vaše představy o rodinném a pohodlném bydlení. Přízemí 4+kk s dvěma koupelnami a technickou místností, v podkroví pak 3 místnosti a menší místnost s přípravou pro další koupelnu. Podkrovní prostor se nyní dokončuje, štukované stěny budou bíle vymalovány, podlahy odizolovány, přikryty OSB deskami a připraveny pro finální podlahovou krytinu.
V dnešní době určitě oceníte úsporný systém podlahového vytápění a ohřevu vody tepelným čerpadlem. A kdybyste chtěli atmosféru zahalit do romantické nálady, můžete si zatopit přímo v krbu v obývací místnosti. Dům je napojen na obecní kanalizaci i vodovod.
Bydlení v Přišimasech ocení každý milovník přírody. Nabízí se zde možnost procházek rozlehlým hradešínským lesem, naučnými stezkami přímo v obci i okolí, úvozovými cestami v blízkosti jablečných sadů a dalšími malebnými místy. Jen půl kilometru od domu se nachází Vyhlídka u Hradešína, odkud je možné spatřit Říp, Bezděz i Krkonoše.
Obec je příjemným místem především pro rodiny s dětmi. Nachází se zde mateřská škola, dvě dětská hřiště a klubovna pro maminky s dětmi. Ve Škvorci, vzdáleném 3 km, výborně funguje mateřské centrum Škvoreček a během celého roku se v okolí koná množství nejrůznějších akcí vhodných pro děti. Nejbližší základní školy jsou pak ve Škvorci, Tuklatech a Úvalech.
Skvělá dostupnost do Prahy. Nejlepší spojení vlakem z Tuklat nebo Úval, odkud jste do půl hodiny na pražském Masarykově nádraží.
Co k tomu všemu ještě dodat? Už asi jen jedno - zavolejte si pro více informací a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této úžasné nemovitosti v Přišimasech. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93977.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Novostavba
Užitná plocha:
206 m²
Plocha pozemku:
841 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Energ. nár. budovy:
B - Velmi úsporná
ID zakázky:
N93977
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
10 990 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,90 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI