1584 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky

Prodej rodinného domu, 260 m²

Chřenovice 16, Chřenovice
11 500 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme ve výhradním zastoupení jedinečný rodinný dům se dvěma samostatnými vchody a dále s bazénem a dalším samostatným zděným zahradním domkem s vlastní kuchyní. Dům lze využít pro větší rodinu, nebo dvě rodiny případně jako penzion.

První část domu se skládá z obývací místnosti, koupelny, kuchyně, dvou pokojů samostatného WC a sauny. Obývací pokoj je velmi rozlehlý, stejně tak kuchyně i koupelna. Druhá část domu se skládá z jedné místnosti v přízemí a velkého pokoje v patře. Nad celým domem je dále možnost využít podkroví a vytvořit tak další pokoje, případně druhou kuchyni. V domě jsou tři WC, dvě koupelny a sauna a je vytápěn tepelným čerpadlem skrze radiátory. Na podlahách jsou plovoucí podlahy, dlažba a je zateplený. Dům poskytuje velký komfort soukromí díky upraveným a vysokým stromům, které zde byly zasazeny víc jak před 18. lety. Dále umožňuje různé úpravy a lze jej dodělat dle Vašeho záměru.

Okolí Chřenovic je úchvatné, nedaleko je vodní nádrž Švihov, obcí protéká malebná řeka Sázava, je zde úchvatná příroda i turistické cíle jako je nedaleký hrad. Do Prahy to máte do jedné hodiny.

Rádi Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou nebo nabízíme družstevní financování. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Majitelem nebyl dodán Průkaz energetické náročnosti, tak proto uvádíme třídu G. Doporučujeme prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93146.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93917.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
260 m²
Plocha pozemku:
847 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Bazén:
ANO
Garáž:
ANO
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N93917
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
11 500 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,79 %.
Zjistit více informací