1612 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
9 fotografií

Prodej rodinného domu, 176 m²

Čichtice, Bavorov
7 990 000 Kč (za nemovitost)

V rámci projektu Zelené duby nabízím prodej rodinného domu s vlastním pozemkem o výměře 1240 m2. Samostatný rodinný dům 5kk o obytné ploše 176 m2 ve dvou nadzemních podlaží je navržen pro klidné rodinné bydlení na venkově s rychlou dostupností do okresních měst jihočeského kraje. Prvky selského baroka byl rodinný dům i celý projekt inspirován a nádech venkova je vidět na každém kroku. Vnitřní prostory domu jsou ovšem plně moderní a splňují podmínky i pro náročné klienty. Podlahové vytápění s regulací v každém pokoji, trojsklenná plastová okna s vnějším dřevěným dekorem, rekuperace, 2 koupelny, prostorný obývací pokoj s kuchyní (45m2), komín pro případný krb, například možnost dobudování elektřiny pro elektromobil, instalováno tepelné čerpadlo. Rodinný dům je postaven z vápenopískové cihly, zdroj vytápění je teplovodní podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Rodinný dům je napojen na obecní vodovod, odpad sveden do 3komorového septiku s pískovým filtrem a přepadem do vsaku. Na pozemku bude umístěna 4m3 akumulační nádrž. Doménou celé stavby bude zelená střecha z mrazuvzdorných trvalých a bezúdržbových rostlin. Tento jedinečný způsob střechy dává uživatelům příjemný soulad s přírodou a zelení. Celý koncept domu přináší i v letních měsících příjemné klima a šetří spotřebovanou energii, zadržuje vodu a oku lahodí pohled na stále zelené rostliny. V kombinací s tepelným čerpadlem, rekuperací a navíc možností přitopit krbem staví dům do pozice nízkonákladového.

Příjezd do domu je řešen z obecní komunikace a čelní zeď s vraty je již v ceně, pozemek bude připraven k výsadbě zeleně a osazení finální zámkovou dlažbou. Dobudovat je možno garáž či dvojgaráž. Stavební regulativ nabízí možnost na pozemku dostavit i doplňkovou druhou stavbu.

Více informací o projektu na stránkách domycichtice.cz

Projekt Zelené duby je inspirován vzrostlou alejí dubů v bezprostřední blízkosti rodinných domů. Projekt o pouhých 8mi rodinných domech přichází s opačným trendem současné developerské tvorby a nabízí samostatné domy s velkými zahradami, je koncipován do tvaru kapky a kombinuje staročeské bydlení s prvky jihočeského venkova a moderního domu. Jednoznačným kritériem bylo zachování rázu malé vesničky prakticky ve středu nejkrásnějšího českého kraje.

Nechte se obklopit zelení a přátelskou atmosférou.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93649.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Novostavba
Užitná plocha:
176 m²
Plocha pozemku:
1 240 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Terasa:
ANO
Energ. nár. budovy:
B - Velmi úsporná
ID zakázky:
N93649
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
7 990 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,79 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI