1584 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
6 fotografií

Prodej rodinného domu, 292 m²

U Rybníčka, Vysoký Újezd
Cena na vyžádání

Láká Vás bydlení, které splňuje nejvyšší standardy zpracování a kvality? Chcete dům, který vyniká těmi nejlepšími materiály? Luxusní mramorové podlahy z Itálie, nádherné 3D tištěné porcelánové obklady z Itálie, dřevěné podlahy z Kanadského dubu, revoluční nezničitelná a ohnivzdorná konstrukce z nerez oceli, odolná fasáda z Japonska, kuchyňská linka z nádherného kamene z Itálie. Všechna zařízení domu jsou zastoupeny luxusními značkami: Villroy & Boch, Bosch, Veissman, Toshiba. V tomto domě Vás čeká nejvyšší standard bezpečí, komfortu a designu. Jedná se o "vlajkovou loď" projektu luxusních domu v ČR, těsně před jeho dokončením! Tato vila ztělesňuje luxus a kvalitní konstrukci.

Jedinečná futuristická architektura
Dům je dosahuje nejvyššího možného stupně bezpečí. Jeho konstrukce se skládá z propracovaného skeletu z nerezové oceli, je zděný a vybavený zvukotěsnými stěnami. Nemusíte se tak bát požárů, vichrů, tornád a jakýkoliv nepředvídatelných živelných pohrom, protože tento dům tomu všemu odolá. Samotná stavba domu klade důraz na nejvyšší kvalitu a konstrukční dokonalost. Nádherný dům se vyjímá mezi dalšími novými domy v okolí svým moderním designem. Dům má nádherná velká dřevěná okna, která zvyšují dojem prostornosti a celý dům prosvětlují.

Luxusní materiály a zpracování
Zpracování domu Vás zcela nadchne. Můžete se zde kochat nádhernou mramorovou velkoformátovou dlažbou z Itálie, která je kombinované s vkusnou dřevěnou podlahou z dubu dovezeného z Kanady, který dodává pocit tepla v domě. Dům je vkusně barevně kombinován, zachovává stále dostatek neutrality, takže si můžete tomu propůjčit ještě vlastní nádech stylu. Vila je také vybavená vyhřívaným podlahovým systémem Veissman, nejmodernějším bezpečnostním systémem s kamerami, připravenými kabely z optických vláken, exteriérem z japonského citrusového obkladu, modernizovaným německým elektrickým systémem a nezávisle ovládanou klimatizací Toshiba v kuchyni, obývacím pokoji a všech ložnicích.

Skvělé dispozice a možnosti
Dům je neuvěřitelné prostorný a disponuje dispozicí 5+kk. Díky ploše o 292 m2 máte všude dostatek prostoru. Dole dominuje krásná velká prosklená místnost kuchyně a obývacího pokoje a nahoře si můžete užívat neuvěřitelně rozlehlou terasu o výměrách 70 m2 s pěkným výhledem. Otevřený obývací prostor s dostatkem přirozeného světla a se stropy 2,8 metru je ideální pro strávení času s rodinou i hosty. Hlavní ložnice je vybavená vlastní moderní koupelnou a vlastní šatnou. Každá ložnice má k dispozici vlastní vestavnou šatní skříň.

Nádherné a lukrativní okolí
Dům je v pěkné exkluzivní lokalitě nedaleko Golfového parku, kde v celém okolí se nacházejí novostavby a zdejší okolí je velmi honosné. Pokud chcete mít svůj klid a soukromí spojený s nádhernou přírodou a zároveň chcete kolem sebe kus civilizace, tak pak toto místo je pro Vás naprosto dokonalé.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93431.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Novostavba
Užitná plocha:
292 m²
Plocha pozemku:
817 m²
Plocha zahrady:
817 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Terasa:
ANO
Garáž:
1
Parkovací místo:
1
Energ. nár. budovy:
B - Velmi úsporná
ID zakázky:
N93431
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI