1538 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky

Prodej rodinného domu, 647 m²

Na Čtyřku 171, Nučice
Cena na vyžádání

Chcete se cítit opravdu výjimečně a pohodlně v absolutním soukromí? Přitom mít Prahu za rohem? Pak jste tady naprosto správně.

Dovoluji si právě vám nabídnout nemovitost na adrese Na Čtyřku 171 v Nučicích nedaleko Rudné u Prahy, která nese opravdový punc neopakovatelného bydlení. Je umístěna na pozemku o rozloze 3.679 m2 o celkové ploše 647 m2. Nemovitost je v těsném sepětí s přírodou, v absolutním klidu mimo ruch velkoměsta a přitom od otočení klíčem v zámku dojedete na pražský Zličín do 10-15 minut.

Celková dispozice rezidence, která se prodává jako plně zařízená do posledního detailu, sestává z 9 obytných místostí, samostatné kuchyně, 4 koupelen, 4 šaten, posilovny s saunou a technického zázemí, včetně menšího skladu. Dům disponuje 2 terasami a balkoném v 1.NP.

Nemovitost má několik oddělených a zároveň na sebe navazujících částí , které lze využít různým způsobem. V přízemí se nachází vstupní hala, ze které lze vejít do velkorysého obývacího prostoru spojeného s barem a samostatnou kuchyní, stejně jako na 2 přilehlé terasy, dále chodbou do menší pracovny, samostatné sociální zázemí je samozřejmostí. V hale je také dominantní schodiště, které nás zavede do 2.NP, kde se nalézají 4 samostatné ložnice s šatnami a 2 prostorné koupelny. Horní patro tak poskytuje soukromí velké a početné rodině, a to jak dospělým, tak dětem.

V přízemí chodbou postoupíme do další části nemovitosti, kterou majitel využíval pro podnikání a relaxaci. Nachází se zde technické zázemí, velká pracovna, jedna menší posilovna a posilovna se saunou. Samozřejmostí je opět samostatné sociální zařízení.

Na tuto část domu navazuje oddělený byt 1+kk s vlastní koupelnou a toaletou. Samozřejmostí je garáž pro 4 vozy.

Na krásně založené zahradě se nachází altán s grilem a udírnou, vyhřívaný zastřešený bazén a velký dřevěný dětský hrad. Dům využívá vodu z vlastní kopané studny, která plně postačuje provozu, vytápění a ohřev vody je řešen elektrokotlem. V současné době řešíme s majitelem umístění fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla pro ohřev TUV s využitím dostupných dotací, což sníží náklady domu na přijatelnou úroveň.

Součástí naší nabídky je kompletní servis, tedy právní služby a zajištění všech potřebných dokumentů pro koupi nemovitosti a její převod, pomoc se zajištěním financování, přepisy energií apod.. Pouze u nás vám zajistíme moderní družstevní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Rozhodně doporučuji osobní prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N92425.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
647 m²
Plocha pozemku:
3 679 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Sklep:
ANO
Terasa:
ANO
Bazén:
ANO
Garáž:
2
Parkovací místo:
1
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N92425
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI