1584 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
7 fotografií

Prodej bytu 2+1, 52 m²

Chlumova 260/23, Žižkov, Praha
5 990 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme vám ke koupi byt před rekonstrukcí s dispozicí 2+1 a výměrou 51,89m2 v rezidenci U Karla IV. V samém srdci pražského Žižkova, který může být zajímavou investiční příležitostí nebo vašim budoucím domovem.

Celková výměra bytu 51,89m² sestává z pokoje (20,86m²), ložnice (8,87m²), kuchyně (10,71m²), koupelny (5,14m²), WC (1,94m²) a chodby (4,37m²). Výška stropů v bytě je 3,14m.

Přívod plynu do bytu byl úplně zrušen, v bytě jsou elektrické přímotopy, ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem v koupelně pro teplou vodu do koupelny a kuchyně. Celkově doporučujeme změnit uspořádaní tohoto bytu, a to z důvodu stavu uspořádání některých místností.

Žižkovská residence nabízí 15 bytů rozličných dispozic a velikostí. Můžete si také vybrat, zda upřednostňujete zcela nově zrekonstruovaný byt podle návrhů našeho architekta nebo naopak preferujete možnost přizpůsobit si bydlení k obrazu svému. Všechny byty jsou součástí historického činžovního domu, který prošel částečnou revitalizací a již nyní nabízí příjemné prostředí pro váš domov.

Součástí naší nabídky je kompletní servis, tedy právní služby a zajištění všech potřebných dokumentů pro koupi bytu, pomoc se zajištěním financování, pojištění bytu i domácnosti, přepisy energií a zajistíme za vás všechny náležitosti směrem k SVJ. Také vám můžeme ve spolupráci s partnerem nabídnout podobu rekonstrukce včetně její realizace.

Pouze u nás vám zajistíme moderní družstevní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Rozhodně doporučuji osobní prohlídku.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N92325.

Typ zakázky:
Prodej
Dispozice bytu:
2+1
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Užitná plocha:
52 m²
Umístění v objektu:
2. podlaží
Druh objektu:
Cihlová
Vlastnictví:
Osobní
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N92325
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
5 990 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,79 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI