965 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
34 fotografií

Prodej domu Rodinný, 200 m²

Krátká, Černé Budy, Sázava
Cena na vyžádání

Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečnou nemovitost – rodinný dům o užitné ploše 200 m2, který se nachází na jižně orientovaném svažitém pozemku o výměře 5380 m2, s výhledem na Sázavský klášter, údolí řeky Sázavy a panorama celého města.

Dům určený k rekonstrukci, či renovaci je ve velmi dobrém technickém stavu.

Nemovitost disponuje třemi podlažími. V suterénu o celkové výměře 79 m2 se nachází kotelna, chodba, prádelna, 2x sklep a garáž. Nad garáží je prostorná terasa. Suterén je nad úrovní země a proto je možné ho využít jak na bydlení, tak na prostory sloužící k relaxaci, sportu apod. První nadzemní podlaží nabízí dva obytné pokoje, jídelnu, kuchyň, koupelnu, chodbu, spíž a celkovou užitnou plochu 64 m2. V podkroví nalezneme dva pokoje, halu, komoru a wc. Celková plocha činí 56 m2.

Dům procházel částečnou renovací (nová střecha, klempířské práce, izolace základů proti vlhkosti, dálkově ovládaná vjezdová brána apod.)

Nemovitost, díky své poloze a rozlehlému pozemku, nabízí výjimečné rezidenční bydlení. Vzrostlé stromy přímo na pozemku, lesy na jeho severní a východní hranici bez možnosti další zástavby a dostatečná vzdálenost sousedících nemovitostí nabízí naprostý klid a soukromí, přesto v docházkové vzdálenosti do centra města.

Přístup je po obecní komunikaci. Vytápění a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem, kanalizace řešena jímkou a přívod vody zajištěn z 26m hluboké kopané studny s dostatkem pitné vody. Tento rok bylo vydáno uzemní rozhodnutí a souhlas s vybudováním přípojky obecního vodovodu a kanalizace. Dále je k dispozici posílená přípojka elektřiny 230/400 V.

Město Sázava leží ve vzdálenosti 40 km jihovýchodně od Prahy (OC Chodov 30 minut autem a centrum Prahy 45 minut) a 21 km severovýchodně od Benešova. Dálnice D1 – exit 34 se nachází ve vzdálenosti 9 km. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost a právem se řadí mezi nejkrásnější a nejvyhledávanější sázavská letoviska.

Jedinečná příležitost.

Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N91370.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
200 m²
Plocha pozemku:
5 380 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Energ. nár. budovy:
E - Nehospodárná
ID zakázky:
N91370
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.