965 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
10 fotografií

Prodej bytu 5+kk, 129 m²

Krátká, Staré Hodějovice
8 690 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme k prodeji moderní bytovou jednotku 5+kk o podlahové ploše 129 m² na vlastním pozemku o výměře 351 m². Součástí prodeje jsou dvě parkovací stání, instalovaná terasa (20 m²).

Plánované dokončení domu je v březnu 2022. Do domu se vstupuje z vlastního pozemku okolo dvou parkovacích míst. Po vstupu do zádveří s úložnými prostory lze vstoupit do techn. místnosti /skladu/kolárny nebo dále pokračovat do haly, kde se jednoznačně odděluje rušná a klidová zóna. Odtud lze vstoupit do obývacího pokoje s KK (34 m²), pracovny (12 m²), WC nebo pokračovat schodištěm do 2NP – podkroví. Obývací místnost s rohovou kuchyní a jídelnou je srdcem celého domu, svou vzdušností díky velkým proskleným plochám poskytne v kombinaci s krbem místo, kam se bude nový majitel vždy těšit.

Francouzskými dveřmi se dá projít do zelené zahrady z obývacího pokoje. Dům je tedy krásně prosluněn celý den! Pracovnu lze využít také jako pokoj pro hosty nebo ložnici rodičů, z té je také přístup na terasu. Podkroví nabízí 3 krásné „ložnice“ 2 x 13 m² a 1 x 16m2, dále šatnu a velikou koupelnu se dvěma umyvadly, sprchou, rohovou vanou a WC. Schodiště i hala jsou prosvětleny světlovodem a přes výlez lze využívat i půdní prostor ke skladování. Nemovitost se prodává jako tzv "holobyt" bez vnitřních interiérů (kuchyně, sanita, podlahová krytina, dveře)

Na pozemku bude 3 m3 nádrž pro zachycení dešťové vody pro zálivku zahrady. Oplocení – V místě východu na terasu bude zídka 2 m vysoká pro soukromí mezi 2. domem. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N91352.

Typ zakázky:
Prodej
Dispozice bytu:
5+kk
Stav objektu:
Novostavba
Užitná plocha:
129 m²
Umístění v objektu:
1. podlaží
Druh objektu:
Cihlová
Vlastnictví:
Osobní
Sklep:
NE
Lodžie:
NE
Balkón:
NE
Energ. nár. budovy:
B - Velmi úsporná
ID zakázky:
N91352
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
8 690 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 2,54 %.
Zjistit více informací