1739 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky

Prodej rodinného domu, 147 m²

Vrbová 1235, Srubec
9 500 000 Kč (za nemovitost)
Cena od CZK 9,5 MIO viz. ceník, a to bez kompletních služeb RK ( RP činí CZK 150 000,- vč. 21% DPH).

V rámci developerského projektu nabízíme prodej nového řadového dvoupodlažního rodinného domu (č. 9,10,11,12) v klidné residenci pro bydlení Srubec, ulice Vrbová. Lokalita poskytne veškeré služby občanské obslužnosti (škola, školka, točna MHD, obchody, restaurace).
Dvoupodlažní rodinné domy se zahradou nabízí bydlení o dispozici 5KK (147 m2). Při vstupu do domu jsou 2 krytá parkovací stání (23,5 m2) a sklad (6,99 m2). Vstupní halou (8,79 m2) v přízemí domu se dostanete do obývacího pokoje a kuchyně (34,25m2) se vstupem na terasu (8,23 m2) a do zahrady. V přízemí domu se nachází technická místnost s WC a komora s úložným prostorem pod schody. Prosklené schodiště nás dovede do prvního patra, kde širokou halou vstoupíme do čtyř pokojů (16,09 m2, 13,95 m2,12,6 m2,9,89 m2) a koupelny (7,59 m2) s vanou i se sprchou. Koupelna má okno, které zajistí dostatek denního světla a možnost větrání.
Co je v ceně domu?
V ceně interiéru jsou standardy dveře, zárubně, podlahy, dlažby, posuvné skleněné dveře mezi vstupní halou a obývacím pokojem, nadstandard zásuvek, pevný internet v každém pokoji, okna troj skla, hliníkové vstupní dveře, sanita v koupelně, WC a výmalba. V ceně není kuchyňská linka, nábytek a osvětlení.
V ceně exteriéru je zámková dlažba terasy a parkovacího stání při vstupu do domu, příprava na venkovní rolety, dva nezámrznoucí venkovní kohouty na vodu, retenční nádrž na dešťovou vodu, terénní úpravy a drenáže na pozemku. V ceně není oplocení.
Rodinný dům nabízí nadstandard v podobě tepelného čerpadla (voda, vzduch), který zajistí ekonomický provoz domu. Teplo domova zajistí podlahové vytápění s možností regulace každého pokoje zvlášť.
Hledáte bezpečné ekonomické designové nové bydlení? Právě jste ho našli. Přijďte se přesvědčit osobně. Provedeme Vás vzorovým domem i výstavbou. Těšíme se na prohlídky s Vámi, které jsou možné kdykoli. Vašemu času se přizpůsobíme, jsme tu pro Vás. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N90087.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
147 m²
Plocha pozemku:
400 m²
Plocha zahrady:
300 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Rohový
Typ domu:
Patrový
Terasa:
8 m²
Parkovací místo:
1
Energ. nár. budovy:
B - Velmi úsporná
ID zakázky:
N90087
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
9 500 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,39 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI