Pobočky

Makléři

Prodej bytu 5kk, OV, obytná plocha 129, 2 parkovací místa

České Budějovice, Vráto

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji moderní bytovou jednotku 5+kk o podlahové ploše 129 m2 na vlastním pozemku o výměře 224 m2 na kraji Českých Budějovic v obci Vráto. V bezprostřední blízkosti je součástí prodeje ještě zahrádka 161m2. Součástí prodeje jsou dvě parkovací stání, instalovaná terasa (20m2), oplocení. Plánované dokončení domu je v září 2021. Do domu se vstupuje z vlastního pozemku okolo dvou parkovacích míst. Po vstupu do zádveří s úložnými prostory lze vstoupit do techn. místnosti /skladu/kolárny nebo dále pokračovat do haly, kde se jednoznačně odděluje rušná a klidová zóna. Odtud lze vstoupit do obývacího pokoje s KK (34m2), pracovny (12m2), WC nebo pokračovat schodištěm do 2NP - podkroví. Obývací místnost s rohovou kuchyní a jídelnou je srdcem celého domu, svou vzdušností díky velkým proskleným plochám poskytne v kombinaci s krbem místo, kam se bude nový majitel vždy těšit. Francouzskými dveřmi se dá projít do zelené zahrady z obývacího pokoje. Dům je tedy krásně prosluněn celý den! Pracovnu lze využít také jako pokoj pro hosty nebo ložnici rodičů, z té je také přístup na terasu. Podkroví nabízí 3 krásné "ložnice" 2 x 13m2 a 1 x 16m2, dále šatnu a velikou koupelnu se dvěma umyvadly, sprchou, rohovou vanou a WC. Schodiště i hala jsou prosvětleny světlovodem a přes výlez lze využívat i půdní prostor ke skladování.
Na pozemku bude 3 m3 nádrž pro zachycení dešťové vody pro zálivku zahrady. Oplocení – pletivo s betonovou podhrabovou deskou a v místě východu na terasu bude zídka 2m vysoká pro soukromí mezi 2. domem.
Standarty:
Nízkoenergetický dům je vytápěný elektrickým kotlem, ohřev TUV (bojler 120 l). Podlahové vytápění v celém domě, každá místnost regulovatelná samostatnou smyčkou. Krb či kamna lze jednoduše doplnit - hotový komín + přívod vzduchu podlahou.
Zdivo Porotherm tl. 300 mm + zateplovací systém polystyrén 150 mm. Izolace podlahy polystyren 160 mm. Strop nad přízemím betonový. Strop podkroví SDK podhled - vata tl. 280 mm (lambda 33).
Výplně otvorů - Okna a vstupní dveře zn. Otherm - Perfekt EVO – trojsklo, tři těsnění.
Voda a kanalizace – obecní - samostatná přípojka a měření.
Elektrifikace a elektroinstalace – samostatná přípojka hlavní jistič: 3x25 A, 220/400 V zásuvky a vypínače zn. ABB, jističe EATON, příprava pro venkovní rolety či žaluzie.
Výhodou jsou velmi nízké náklady na provoz domu.
Prodej a předání:
Dům se předá ve zkoulaudovaném stavu "vymalovaného holobytu" tzn. kompletně dokončený vč. všech revizí, uvedení do provozu, zkoušek atd. ale bez finálních podlahové krytiny (dlažba nebo plovoucí podlaha), sanity v koupelně, obkladů a interiérových dveří (toto dodělání je cca za 400.000,- Kč). Cena neobsahuje kuchyni. Financování zajišťuje náš smluvní partner.Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N88407.

Cena:
6 890 000,00 CZK
Jednotka ceny
Za nemovitost
Adresa:
České Budějovice, Vráto
Číslo zakázky:
N88407
Dispozice
5+kk
Číslo podlaží v domě
1
Počet nadzemních podlaží objektu
1
Celková plocha
129 m²
Druh objektu
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Vlastnictví
Osobní
Typ nemovitosti
Byty
Anuita - měna
CZK
Bezbariérový byt
Ano
Užitná plocha
129 m²
Terasa
Ano (20 m²)
Energetická náročnost budovy
B

Prodávající makléř

Jan Kubeš

NEXT REALITY Jindřichův Hradec

Tel.: 800 700 099

Kontaktovat makléře

Vyplňte a odešlete formulář.

Budeme vás kontaktovat. Děkujeme.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím