1730 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
52 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
25 fotografií

Prodej komerčního objektu Restaurace, 1 400 m²

Dolany 1, Svinišťany, Dolany
Cena na vyžádání

Nabízíme exkluzivně k prodeji komerční budovu ve Svinišťanech, která je v současné době užívána jako motorest. Je na velice zajímavém a frekventovaném místě u hlavního tahu Jaroměř-Náchod (E33).
Popis budovy:
V pravé části budovy z 1. PP přes 1. NP do 2. NP je možné dopravovat zboží – materiál nákladním výtahem a souběžně s výtahem prochází všemi patry točité schodiště. V levé části budovy je druhé širší schodiště, kterým lze rovněž vstoupit do všech podlaží domu. Po vstupu do budovy z parkoviště u silnice je třetí schodiště pro výstup z 1.NP do 2. NP.
Dispozice 1. NP o celkové výměře užitné plochy 566 m2
Hlavním vchodem vstupujeme do restaurace o velikosti 46 m a do druhé prostorné místnosti – sálu o výměře 94 m2. V zadní části budovy s přístupem rovněž z vedlejší silnice pro vykládku a nákladu zboží je místnost o velikosti 86 m2, ve které je vstup do nákladního výtahu. V zadní části budovy jsou rovněž prostory kuchyně o celkové výměře 63 m2 se sklady a kanceláří, zázemím a sociálním zařízením pro zaměstnance. Dále jsou v tomto 1.NP salonky, herna s kulečníkem a WC pro hosty restaurace. Před vstupem je upravené venkovní posezení.
Dispozice 2. NP o celkové výměře 544 m2.
Zde je plánováno vybudovat cca 12 apartmánů s vlastní koupelnou a WC. V současné době jsou dokončeny dva apartmány 2+1 a 2+kk a garsoniéra. Ostatní jsou v různém stádiu rozpracovanosti.
Dispozice 1. PP o celkové výměře 340 m2.
Největší místnost je upravena jako chladící s přístupem do nákladního výtahu a má výměru 150 m2. Druhou místností je vodárna s vlastními vrtanými studnami. Dále jsou zde další sklady a dílna a v neposlední řadě kotelna na tuhá paliva pro vytápění celé budovy. Pod historicky původní částí budovy se nachází sklepení, které není v současné době využívané.
Na všechna popisová podlaží je zpracovaná výkresová dokumentace. Budova nemá v současné době vyhotovený aktuální PENB, a proto je uváděna třída G.
Zájemce zveme na prohlídku této zajímavé komerční budovy. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N87367.

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerční
Zastavěná plocha:
770 m²
Užitná plocha:
1 400 m²
Plocha pozemku:
1 810 m²
Stav objektu:
Dobrý
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N87367
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.