Pobočky

Makléři

Komerční prostory, OV, 345 , Praha 1 - Staré Město, ul. Haštalská, centrum Prahy, sklep

Haštalská, Staré Město, Praha 1

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám investiční nemovitost s vysokou morální hodnotou v samém centru a srdci Prahy. Zde si můžete splnit sen o svém vlastním podnikání. Komerční prostory se nacházejí v ulici Haštalská, v Praze 1 na Starém Městě. Vchod do prostor je z ulice Haštalská i Dlouhá. Prostory mají celkem tři podlaží.

V 1. nadzemním podlaží (v přízemí) se nachází velká místnost s vchodem z ulice i do do vntirobloku (Dlouhá ul.). Vjezdové velké okna i pro auto z obou stran. Součástí tohoto podlaží jsou samostatné toalety pro dámy a pány, recepce s technickou místností a sklad cca 20m2 - případně garáž. Na chodbě WC pro zaměstnance. Tento prostor můžete využít pro zasedací místnost, open space či menší kavárnu nebo zázemí firmy pro veřejnost.

Ve 2. nadzemním podlaží (v prvním patře) se nachází 5 samostatných místností, kuchyňka se zázemím, koupelna se sprchovým koutem a wc. Zde lze mít kanceláře, či pokoje pro ubytování.

V 1. podzemním podlaží se nachází prostor, celkem dvě místnosti, které je možné využít případně pro kuchyni nebo zázemí. Dále je pod schody vinný sklad.

Tyto komerční prostory jsou velmi specifické. V ulici Haštalská projde za den poměrně docela dost lidí do vedlejšího fitness centra či pasáže, která je průchozí do Revoluční či Dlouhé ulice.

V těchto prostorech je možné si splnit svůj sen o podnikání nebo jednotky rozdělit a pronajímat je samostatně (krátkodobě pro ubytování či na kanceláře se zázemím).

Přijímáme cenové nabídky písemně e-mailem.

Info pro investory: Cena budoucího nájmu je velmi individuální. Prostor lze samostatně pronajmout jak v 1. NP tak v 2.NP.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N86491.

Cena:
info o ceně v RK
Poznámka:
Více informací u makléře
Adresa:
Haštalská, Staré Město, Praha 1
Číslo zakázky:
N86491
Typ nemovitosti
Komerční prostory
Druh prostor
Obchodní
Počet nadzemních podlaží objektu
3
Plocha kanceláří
143 m²
Druh objektu
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Vlastnictví
Osobní
Anuita - měna
CZK
Charakter okolní zástavby
Obchodní a obytná
Další nebytové prostory
Dvojgaráž
Doprava
MHD
Elektřina
230 V
Ostatní rozvody
Kabelová televize, Kabelové rozvody
Celková plocha
392 m²
Užitná plocha
392 m²
Plyn
Plynovod
Počet podlaží pod zemí
1
Sociální zařízení
Ano
Telekomunikace
Telefon, Internet
Topení
Ústřední - plynové
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Centrum obce
Energetická náročnost budovy
G

Prodávající makléř

Hana Petržílková

NEXT REALITY Expert

Tel.: 800 700 099

Kontaktovat makléře

Vyplňte a odešlete formulář.

Budeme vás kontaktovat. Děkujeme.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím