Pobočky

Makléři

Restaurace, součástí objektu prodejna potravin, užitná plocha 793 , Horní Předměstí, Trutnov

Trutnov, Horní Předměstí, Prokopa Holého

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční objekt o celkové užitné ploše 793,3 m2, sloužící z větší části jako provozovna restaurace. V přízemí se nachází menší prodejna potravin. V zadní části budovy je umístěna výměníková a tlaková stanice (276,94 m2), která se na základě stávající smlouvy s ČEZ Teplárenská a.s. podílí z 34,61 % na nákladech na opravy a zachování společných částí.

Objekt se nachází v zástavbě obytných domů, tvořících sídliště, v ulici Prokopa Holého v Trutnově. V blízkosti sídliště se postavena základní škola. Budova je napojena na rozvod elektrické energie, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, horkovod a zemní plyn je na hranici pozemku.

Objekt je dvoupodlažní, nepodsklepený. Je založen na betonových patkách a betonových pasech. Jedná se o železobetonový montovaný skelet. Stropní konstrukce jsou provedeny z železobetonových panelů. Část obvodových stěn je vyzděna, z části jsou stěny provedeny z lehkého obvodového pláště (tzv. boletické panely). Střecha je plochá. Její konstrukci na betonových panelech tvoří škvárový násyp v tl. 3-13 cm, plynosilikát v tl. 20 cm, asfaltopískový koberec a dřívější lepenka byla před několika lety nahrazena hydroizolační PVC fólií určenou na ploché střechy. Objekt má provedeny vnitřní svody. Okna jsou dřevěná zdvojená, dveře uvnitř objektu dřevěné. Schodiště z 1. NP do 2. NP je ocelové se stupni z terasa.

V objektu jsou nainstalovány rozvody topení s radiátory, současný majitel však vytápí objekt elektrickými přímotopy. Celé 2. NP slouží jako restaurace. tuto tvoří celkem čtyři místnosti z nichž v jedné je umístěn bar s výčepem, se zázemím pro personál v jedné části a stoly s židlemi pro hosty v druhé části. Druhá místnost rovněž slouží pro běžné hosty restaurace. Další místnost je užívána z části jako salonek a z části pro umístění zábavního zařízení (kulečník, billiard, elektronické šipky apod.). Poslední, největší místnost, slouží jako sál s tanečním parketem, kde je možno zajistit až 100 míst k sezení. V 1. NP je prodejna potravin a sociální zařízení pro muže a ženy, které náleží k restauraci.

Venkovní omítky jsou v převážné části provedeny z břízolitu, v části je provedena keramická mozaika, v části je proveden lehký obvodový plášť. Vnitřní omítky jsou štukové, místnosti ve 2. NP jsou obloženy dřevěným obkladem. V objektu je instalován výtah o nosnosti 500 kg. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Objekt je užíván od roku 1971.

Objekt je možno nadále provozovat jako restauraci a prodejnu potravin, případně lze uvažovat o rekonstrukci na bytové jednotky. Vzhledem k lokalitě by po takových bytech byla velká poptávka.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N84531.

Cena:
14 999 000,00 CZK
Jednotka ceny
Za nemovitost
Poznámka:
Cena včetně provize RK a právních služeb. O ceně je možno jednat.
Adresa:
Trutnov, Horní Předměstí, Prokopa Holého
Číslo zakázky:
N84531
Počet nadzemních podlaží objektu
2
Užitná plocha
793 m²
Druh objektu
Montovaná
Stav objektu
Dobrý
Typ nemovitosti
Hotely, penziony a restaurace
Anuita - měna
CZK
Charakter okolní zástavby
Obytná
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230 V, 380 V
Odpad
Kanalizace
Ostatní
Výtah, Sociální zařízení
Zastavěná plocha
526 m²
Topení
Lokální - elektrické, Ústřední - dálkové
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Sídliště
Voda
Dálkový rozvod
Energetická náročnost budovy
G

Prodávající makléř

Jiří Jungman

NEXT REALITY Trutnov

Tel.: 800 700 099

Kontaktovat makléře

Vyplňte a odešlete formulář.

Budeme vás kontaktovat. Děkujeme.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím