Pobočky

Makléři

Prodej chaty 42 m², pozemek 314 m², Stará Huť

Kutná Hora, Petrovice II, Stará Huť

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej chaty s užitnou plochou 42 m2 a vlastním pozemkem o výměře 314 m2 v chatové oblasti obklopené lesy a čistou přírodou v obci Stará Huť na kutnohorsku.

Chata je dřevěná a podezdívka z přírodního kamene. Interiér chaty je většinou obložený dřevěnými obklady, na podlahách je převážně dlažba. Chata je částečně podsklepena (dílna). K chatě patří i kůlna na uložení nářadí.

Voda je pitná a přiváděna čerpadlem z lesniho pramene do kuchyně, koupelny a toalety. Odpad je odváděn do septiku. Přírodní zahrada má ráz okolní krajiny a není oplocená, je lemovaná živým plotem. K chatě je přístup možný vozidlem po nezpevněné cestě.

Chata je vhodná pro rodinnou rekreační činnost. Dopravní obslužnost je zajištěna autobusem ze 7 km vzdálených Uhlířských Janovic, nebo Zruče nad Sázavou. Zastávka je cca 520 m od chaty. Do Uhlířských Janovic jezdí pravidelně autobus PID z Prahy od stanice metra Háje. Nemovitost se prodává částečně vybavená, chatu je možné ihned využívat. Financování hypotékou je možné ověřit prostřednictvím našeho finančního poradce.

Doporučujeme prohlídku.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N82407.

Cena:
PRODÁNO
Poznámka:
(včetně provize a právních služeb)
Adresa:
Kutná Hora, Petrovice II, Stará Huť
Číslo zakázky:
N82407
Poloha objektu
Samostatný
Počet nadzemních podlaží objektu
2
Užitná plocha
45 m²
Plocha parcely
314 m²
Druh objektu
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Typ nemovitosti
Chaty a rekreační objekty
Anuita - měna
CZK
Charakter okolní zástavby
Rekreační
Elektřina
230 V
Zastavěná plocha
36 m²
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Okraj obce
Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím