Pobočky

Makléři

Stavební pozemek 6100 v centru obce. Želenice u Kladna, Praha metro A Petřiny 20 minut autem

Kladno, Želenice, Dolní Ulice

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ucelený soubor pozemků o celkové rozloze 6.100 m2 v centru obce Želenice, okres Kladno ve Středočeském kraji. Pozemky tvoří jednolitý uzavřený celek který navazuje na obytnou zástavbu obce. Většina pozemků je vedena jako zastavěná plocha a nádvoří.

Jedná se o objekt bývalé zemědělské usedlosti později využívaný jako areál družstva. Celý velký komplex se skládá z obytného dvoupatrového domu s číslem popisným, z menšího historického domu s číslem popisným a z rozsáhlého volného pozemku ohraničeného dalšími přilehlými budovami. Tyto další stavby na pozemcích jsou hospodářské budovy, které sloužily jako skladovací prostory.

Přístup na pozemky je ze dvou stran po asfaltové komunikaci. Jedná se o vhodnou investiční příležitost pro pro stavební nebo developerskou společnost s developerským záměrem s možností budoucí výstavby rodinných domů a rekonstrukce stávajících objektů na loftové byty. Inženýrské sítě na hranicích pozemků.

Obec Želenice se nachází cca 8 km severně od Kladna a 5 km od nájezdu na dálnici D7 do Prahy (Praha - Ruzyně 20 km. Obec je vybavena základními prvky občanské vybavenosti.
Snadná dostupnost do Prahy autem i hromadnou dopravou zvyšuje v posledních letech, zároveň se stoupajícími cenami nemovitostí v Praze, atraktivitu Kladna a jeho okolí pro rezidenční bydlení s využitím možností pražského trhu práce. Doporučuji prohlídku !


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81361.

Cena:
15 000 000,00 CZK
Jednotka ceny
Za nemovitost
Poznámka:
cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu
Adresa:
Kladno, Želenice, Dolní Ulice
Číslo zakázky:
N81361
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha
6 100 m²
Stavba na pozemku
Stavba na pozemku
Inženýrské sítě
Vodovod, Elektřina
Typ nemovitosti
Pozemky
Anuita - měna
CZK
Charakter okolní zástavby
Obytná
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230 V
Umístění objektu
Centrum obce

Prodávající makléř

Mgr. Lucie Andršová

NEXT REALITY FORZA

Tel.: 800 700 099

Kontaktovat makléře

Vyplňte a odešlete formulář.

Budeme vás kontaktovat. Děkujeme.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím