Pobočky

Makléři

Činžovní dům s 6 byty. Užitná plocha celkem 709 , půda vhodná k vestavbě. Pozemek 4300 , Liberec

Liberec, Liberec XVII-Kateřinky, Liberec (nečleněné město), Kateřinská

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící třípodlažní činžovní dům se šesti bytovými jednotkami, 3 garážemi a rozsáhlým pozemkem v Liberci, v krásném prostředí městské části Kateřinky.
Celková užitná plocha všech prostor domu je 709 m2 + půda cca 150 m2. Plocha všech bytů je 576 m2. Celková plocha pozemků činí 4300 m2

V domě se nachází celkem šest bytových jednotek:

V přízemí domu (1.NP) se nachází velký byt 5+kk (141 m2) s venkovní terasou a dále nebytový prostor (51 m2) dříve dílna, nyní sloužící jako kotelna domu s kotli na TP zajišťující vytápění pro 2 byty.
Ve 2. NP se nachází byt 6+kk (174 m2) + venkovní terasa a byt 3+kk (62 m2).
Ve 3. NP se nachází byt 3+1 (85 m2), byt 2+1 (65 m2) a byt 2+kk (49 m2).
Ve 4.NP se nachází volný půdní prostor (cca 150 m2), který nabízí možnost výstavby dalších bytů.


Bytové jednotky jsou velmi prostorné a nabízejí řadu možností úprav dispozice. Po úpravách lze získat 8-10 bytů. V současné době jsou všechny byty pronajaty za tržní nájemné, nájemní smlouvy jsou na dobu určitou s tříměsíční výpovědní lhůtou.

Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která probíhala od r. 2014 a je ve velice dobrém technickém stavu. Byly provedeny nové rozvody vody, topení, elektřiny. Dále byly v pěti bytech zbudovány nové koupelny, položeny nové podlahy, nové kuchyňské linky, u všech bytů byly nově vyštukovány stropy a příčky. Šestý byt (2+1 ve 3. NP) je v původním stavu s kamny na TP. Vytápění je u dvou velkých bytů zajištěno kotli Dakon na TP s rozvodem do radiátorů. Ostatní byty mají vlastní vytápění elektrickým kotlem a ohřev teplé vody bojlerem. Nemovitost je napojena na městskou vodu a elektřinu. Odvod odpadních vod do velkokapacitní jímky.
U domu jsou k dispozici 3 garáže, 2 zděné a jedna garáž plechová. Další parkování na vlastním pozemku. K nemovitosti dále náleží rozsáhlé pozemky o celkové výměře 4.300 m2.

Dobrá dostupnost do centra Liberce, autem do sedmi minut. V místě 3 autobusové linky MHD, do centra 15 minut. Veškerá občanská vybavenost v Liberci, nejbližší nákupní zóna v městské části Staré Pavlovice, kde najdete supermarkety Kaufland, Penny Market, Lidl, Obi a další. Rychlé spojení na hlavní město Prahu, Mladou Boleslav i hraniční přechod se SRN. Výhodná investiční nabídka, vřele doporučuji. Financování hypotékou Vám rádi zdarma zařídíme. Pro více informací kontaktujte makléřku.Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81215.

Cena:
REZERVACE
Poznámka:
cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu
Adresa:
Liberec, Liberec XVII-Kateřinky, Liberec (nečleněné město), Kateřinská
Číslo zakázky:
N81215
Počet nadzemních podlaží objektu
3
Plocha parcely
4 300 m²
Druh objektu
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Typ nemovitosti
Nájemní domy
Anuita - měna
CZK
Elektřina
230 V, 380 V
Garáž
Ano (40 m²)
Užitná plocha
708 m²
Zastavěná plocha
408 m²
Topení
Ústřední - tuhá paliva, Ústřední - elektrické
Typ domu
Patrový
Voda
Dálkový rozvod
Počet míst k parkování
3
Energetická náročnost budovy
G

Prodávající makléř

Mgr. Lucie Andršová

NEXT REALITY FORZA

Tel.: 800 700 099

Kontaktovat makléře

Vyplňte a odešlete formulář.

Budeme vás kontaktovat. Děkujeme.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím