Pobočky

Makléři

Prodej zemědělské usedlosti 627, pozemek 4223, Brloh, okres Český Krumlov

Český Krumlov, Brloh

Popis nemovitosti

Pro ty, kteří sní žít v krásném prostředí a aktivně spojit volný čas s pohybem v ideálním terénu pro letní i zimní sportování na cyklistických a běžeckých tratích, pro ty, kteří by chtěli využít objekt k podnikatelskému záměru, tak právě pro ty nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost s uzavřeným dvorem, dvěma křídly, provozní částí a prostornou stodolou.
Malebné rodinné sídlo zasazené uprostřed významné Chráněné krajinné oblasti Blanský les, s vyhlídkou na jeho nejvyšší horu Kleť, obklopují vrchy ( Rojšínský vrch, Padělek ), které nás dovedou až do nedalekého Přírodního parku Šimečkova stráň. Přístupová cesta k nemovitosti je dobře průjezdná i v zimních měsících díky své poloze, která je propojena s komunikaci mezi Brlohem a Křemží cca 8 min a 25 min od Českých Budějovic.

Celková zastavěná plocha 627 m2. Stavba spadá až do historie z roku 1838. Nemovitost se v roce 2010 začala rekonstruovat. Zásadní změna tak prošla od severního křídla až po část stodoly. Je provedeno celkové odkanalizování usedlosti (dešťová a spašková kanalizace) , přečištěné odpadní vody jsou v souladu s povolením vodoprávního úřadu, odváděny do vodoteče. Nově vrtaná studna hl. 50 m, průměr 250 mm, zásobuje usedlost vodou, která několikanásobně překračuje potřeby objektu.
Zrekonstruovaná část usedlosti je opatřena EZS.
Elektrické vytápění je ovládáno mobilním telefonem.
Energetická náročnost budovy je třída G.

V zrekonstruovaném objektu se nabízí hezké bydlení s důrazem a stylem kvalitního masivního dřeva. Při vstupu do bytového studia (zrekonstruované usedlosti)..o podlahové ploše 115 m2 (přízemí a podkroví)), projdeme předsíní, kolem technické místnosti, WC, komory až do prostorné obývací místnosti, kde dominují kachlová kamna a praktická stylová kuchyně. V přízemí jsou podlahy z cihelné dlažby, kvalitní zakázkové dveře jsou vyrobeny z masivního dřeva. Po dřevěných schodech se dále dostaneme do podkroví, kde jsou dvě samostatné ložnice, se šatnou, koupelnou a WC. Dům je vytápěn kachlovými kamny a ústředním elektrickým topením.
Ve střední části severního křídla je apartmán o podlahové ploše 53 m2. V přízemí je vstupní hala. WC, koupelna a komora. Po dřevěných schodech do patra projdeme předsíní do obytné místnosti s kuchňským koutem a ložnicí. Tato část je vytápěna ústředním elektrickým topením.
Poslední část severního křídla je čistě provozním zázemím s garáží, dílnou a skladovým prostorem na půdě o celkové podlahové ploše 77 m2.
Jížní křídlo, které je prozatím v původním stavu nabízí k dispozici byt 2+1, maštale s klenutými stropy a průjezd do sadu se dřevníkem, který čeká právě na Vás, kde právě tady můžete začít realizovat Vaše sny a představy.
Tato zemědělská usedlost stojí za osobní prohlídku, těšíme se , jsme tu pro Vás a pomůžeme Vám i s financováním této nemovitosti.


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79862.

Cena:
6 490 000,00 CZK
Jednotka ceny
Za nemovitost
Adresa:
Český Krumlov, Brloh
Číslo zakázky:
N79862
Poloha objektu
Samostatný
Počet nadzemních podlaží objektu
1
Plocha parcely
4 223 m²
Druh objektu
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Vlastnictví
Osobní
Typ nemovitosti
Domy a vily
Anuita - měna
CZK
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Elektřina
230 V
Občanská vybavenost
Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
Odpad
Čistička odpadních vod pro celý objekt
Ostatní
Plot
Užitná plocha
627 m²
Zastavěná plocha
627 m²
Rok rekonstrukce
2 010
Stromy
Ano
Topení
Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Polosamota
Vybaveno
Ano
Energetická náročnost budovy
G

Prodávající makléř

Libor Vogel

NEXT REALITY Brdy

Tel.: 800 700 099

Kontaktovat makléře

Vyplňte a odešlete formulář.

Budeme vás kontaktovat. Děkujeme.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím