Dům téměř na náměstí Kelče – 3+1 v přízemí s atmosférou a možností úprav
Představte si bydlení, kde vám každý den začíná pohodlně — dům, který stojí prakticky na náměstí, s výhodou, že máte obchod s potravinami jen 50 m od dveří. To vše v srdci Kelče — města, kde historie i životní rytmus míjejí běžný ruch.
Tento přízemní dům o dispozici 3+1 nabízí 134 m² užitné plochy a pozemek o výměře 417 m². Před pěti lety byla udělána nová střecha, která výrazně zlepšuje technický stav objektu. V domě jsou instalována plastová okna, a v dvou pokojích najdete krbová kamna — prvek, který dokáže dodat bydlení kouzlo i teplo.
Dispozice a vybavení:
Vše v jednom podlaží: obývací pokoj, dvě ložnice, kuchyně s jídelnou, koupelna s WC.
Krbová kamna ve dvou pokojích – nejen kvůli kouzlu ohně, ale i jako doplňkový zdroj tepla, situované jsou tak že krásně vyhřejí celý dům.
Vytápění elektrickými přímotopy - když se nebudete chtít starat o kamna; plyn je již přiveden k domu, ovšem plynová přípojka není realizována — dává to prostor novému majiteli k rozhodnutí o možné změně vytápění.
Nemovitost je napojena na obecní vodovod i kanalizaci.
Dále je k domu připojena stodola s dílnou. O tuto část jde dům případně rozšířit o další pokoje. Případně využít podkroví, které je aktuálně neobydlené.
Dům se nachází téměř přímo na náměstí, což zajišťuje výjimečnou občanskou vybavenost na dosah.
Kelč leží cca 12 km od města Hranice ( 14 min cesty) . Do Valašského Meziříčí je to přibližně 14 km ( 18 min cesty)
A do Bystřice pod Hostýnem se dostanete autem za cca 13–16 km (zhruba 20–25 min cesty)
To znamená, že tento dům nabízí nejen výhody centrální polohy v Kelči, ale zároveň slušnou dostupnost větších měst pro práci, služby či zábavu.
Neváhejte si zavolat nebo napsat pro více informací , či přímo si domluvit prohlídku.
Budu se těšit Petr Klimek - Moje Bydlení Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N114421.