1661 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
135 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
32 fotografií

Prodej bytu 3+1, 69 m²

Kaštanová 1479, Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
5 960 000 Kč (za nemovitost)

Exkluzivně nabízíme udržovaný byt v osobním vlastnictví 3+1, dvě lodžie, komora, Brandýs nad Labem, ulice Kaštanová, okres Praha východ, PID Praha - Černý Most 15 min.

Byt v pátém patře sedmipatrového panelového domu s výtahem je orientován na východ s výhledem do zeleně a na ostatní bytové domy. Orientace bytu zajišťuje dostatek denního světla a příjemné klima v průběhu celého roku.

Dispozice 3+1:
obývací pokoj 20,59 m2
ložnice 10,16 m2
dětský pokoj 12,20 m2
kuchyně 9,95 m2
koupelna 2,56 m2
samostatná toaleta 0,96 m2
chodba 4,49 m2
zádveří 6,18 m2
komora 1,58 m2

Celková plocha bytu včetně komory a dvou lodžií je 82,59 m2.

Pokoje jsou samostatné a všechny vstupy do pokojů jsou z centrální chodby.
Byt má dvě lodžie 2 x 6,96 m2, jedna u obývacího pokoje zasklená. K bytu přísluší praktická komora s odvětráním, která se nachází na patře proti vchodovým dveřím.


V bytě jsou nové vstupní bezpečnostní dveře, vyměněna okna za plastová, koupelna a kuchyně s novými rozvody elektřiny a vody z důvodu rekonstrukce bytového jádra - obloženo kvalitním systémem Abitiby, nová kuchyňská linka a sporák (plynový s elektrickou troubou).
Podlahy a interiérové dveře jsou původní. Plánky bytu zašlu na vyžádání.

Topení a ohřev vody, vše zajištěno centrálně. V přízemí domu je předávací stanice ke které má zřízeno věcné břemeno dodavatel tepla. Byt má plynovou přípojku. Vodovod i kanalizace jsou obecní.
Parkovat lze před domem, parkovací stání nejsou přiřazena k bytům. Nedaleko domu je prostorné parkoviště bez poplatku.

Dům je z roku 1970, perfektně udržovaný, obhospodařován skvěle fungujícím SVJ. V nedávné době zde proběhly rekonstrukce lodžií a fasády, výměna výtahu, kompletní výměna stoupaček (vodovodní, plynová i odpadní), výměna podlahových krytin na chodbách a schodišti, výmalba společných prostor.

Dům se nachází v klidné lokalitě v centru města. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská a kulturní vybavenost - náměstí s obchody, kino, centrální park, kluziště, dětská hřiště, základní i mateřské školky, gymnázium, sportcentrum, posilovna, nová cyklostezka kolem Labe, zámek se zahradou, velký výběr restaurací, zdravotnická zařízení, nemocnice, poliklinika, lékárny, pošta, vlakové i autobusové nádraží, supermarkety Lidl, Kaufland, Tesco, Gate, Rossmann, Deichmann, Planeo a další.

Zastávka PID je vzdálená cca 10 min. chůze s přímým autobusovým spojením do Prahy na Metro Černý Most a Metro Letňany. Dojezd do Prahy po dálnici D10 do 10 minut.

Královské město Brandýs nad Labem je TOP lokalita pro zdravý a spokojený život, ohodnoceno jako druhé nejlepší místo pro bydlení v celé ČR.


Vzhledem k okolní přírodě, řece Labi a množství hezkých přírodních zákoutí je město zajímavé i pro klienty, kteří chtějí z Prahy do větších měst a preferují výbornou občanskou vybavenost.
Financování pomůžeme bezplatně zajistit. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N114140.

Typ zakázky:
Prodej
Dispozice bytu:
3+1
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
69 m²
Umístění v objektu:
6. podlaží
Druh objektu:
Panelová
Vlastnictví:
Osobní
Lodžie:
14 m²
Energ. nár. budovy:
D - Méně úsporná
ID zakázky:
N114140
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
5 960 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI