1620 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
219 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
21 fotografií

Prodej rodinného domu, 133 m²

Petrovice u Karviné 6, Petrovice u Karviné
6 700 000 Kč (za nemovitost)

Hledáte dům, který vás chytne za srdce? Místo, které má svůj příběh a prošlo pečlivou rekonstrukcí, aby spojovalo kouzlo minulosti s komfortem dneška? Pak jste na správné adrese.

Uvnitř klenbové stropy a přiznané trámy, zvenčí obložení modřínovým dřevem, které dodává severský nádech, chcete-li scandi styl. To jsou prvky, které podtrhují charakter celé nemovitosti. .

Venku ještě zůstaneme. Před domem je plocha určená k parkování pro minimálně dvě auta. Za plotem pak zahrada, bazén, keře a stromy, to vše tvoří místo pro odpočinek a soukromí. Nejen pro vás, ale i pro vaše děti to bude místo, které si zamilujete. Terasa s grilem a posezením, která se dá celá uzavřít venkovními roletami, to je místo, které oceníte v létě maximálně. Osvěžit se v bazénu, pak si natočit ,,jedno chlazené" a něco ugrilovat. Zní to dobře, co říkáte? Pozemek je navíc v ideální velikosti pro údržbu. Celý tento prostor je pro váš klid monitorován kamerovým systémem.

Jdeme dovnitř. Po vstupu se před vámi otevře prostorná chodba. Hned si všimnete již zmíněných přiznaných trámů a klenbových stropů. O teplo domova se stará elektrické podlahové vytápění. Jako další zdroj je zde krbová vložka s rozvodem tepla do téměř celého domu. Sedíte v obývacím pokoji, díváte se do ohně, posloucháte praskání hořícího dřeva, v ruce sklenka něčeho dobrého. Tyto představy se ale můžou pro vás stát realitou.

Co dál? Kuchyň s ostrůvkem velká tak akorát, z které můžete vyjít přímo na terasu. Velká stylová koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Druhé wc najdete o patro výše. Nejen pro větší rodinu ideální dispozice.

Pokud se jeden z členů vaši rodiny bude chtít realizovat v oblasti podnikání, ideálním místem je přístavek z přední části domu. Nebo tam vytvořte party místnost. Chcete obojí? Dům z velké části podsklepený, prostoru máte dostatek. Opět zde najdete klenbové stropy a obklopí vás cihlový interiér. I toto místo se může po úpravě oněch cihlových stěn stát místem pro váš odpočinek. Co tak vinný sklípek?

Závěrem je třeba napsat, že pokud je tohle pro vás to pravé, ozvěte se.
Jestli jste investor, hledající úročení 5% minimálně, ozvěte se i vy. Tady to není pouze pohádka o výnosu, ale realita. Budu se na vás těšit.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N112537.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Dobrý
Užitná plocha:
133 m²
Plocha pozemku:
1 073 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Sklep:
ANO
Terasa:
ANO
Bazén:
ANO
Parkovací místo:
ANO
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N112537
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
6 700 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI