1626 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
143 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
17 fotografií

Prodej pozemku Louky, 4 957 m²

Broumy, Broumy
999 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme k prodeji louku s potokem v CHKO Křivoklátsko Louka s potokem v CHKO Křivoklátsko, 4207 m2 plochy, vodní koryto 750 m2.
Tento pozemek vhodný pro menší samostatné zemědělské hospodaření, například pro chov koz, ovcí, hus, dále pro pěstování, sušení a dosušování sena, bylin a bylinek, jejich skladování, pro chov včel, doplněno možností extenz. chovu ryb. V souvislosti s potřebami zemědělského hospodaření je možné sem umístit účelové zem. stavby, např. pro chov zvířat, pro skladování
krmiv a zemědělských potřeb, pro dosušování apod. Ideální pozemek pro drobného registrovaného zemědělce.
Pozemek tvoří 3 související parcely, jehož středem protéká potok Oupoř. Pozemek je na polosamotě na kraji nekonečných křivoklátských lesů a z jedné strany přímo sousedí s ostrůvkem domů pro trvalé bydlení v extraviánu obce.
Nový stavební zákon též umožňuje záměr oficiálního předškolního vzdělávání v podobě zázemí nebo výdejny lesní mateřské školky, jedná-li se o drobnou stavbu do 55 m2.
Pro potok územní plán umožňuje budovat nezbytnou technickou a dopravní infrastrukturu, dále jezy, kaskády a činnosti související s údržbou, chovem ryb a vodní drůbeže. Místo je naprosto čistá a pro šetrné hospodaření i děti optimální lokalita, bez přítomnosti chemicky ošetřovaných polí v okolí. Pozemek není územním plánem určen pro trvalé bydlení nebo rekreační stavby.
Na pozemek je zavedena elektřina. Střed obce je vzdálen pěšky asi 1,2 km, v obci jsou 2 obchody s potravinami, škola, pivovar Matuška a několik hospod. Poloha pozemku skýtá naprosté soukromí a současně širokou variabilitu využití. Obec Broumy je vzdálena 16 km od Berouna, 10 km od Křivoklátu a 41 km od Prahy-Zličína. Žije zde necelý tisíc obyvatel a první písemná zmínka o ní je z r. 1358. Lokalita díky hlubokým křivoklátským lesům bývala oblíbenou honitbou českých králů. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N106532.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Louky
Celková plocha:
4 957 m²
Komunikace:
Neupravená
ID zakázky:
N106532
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
999 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Zjistit více informací