1731 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
51 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
10 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 3 202 m²

Třeboň 1, Holičky, Třeboň
11 199 000 Kč (za nemovitost)
Cena za nemovitost je uvedena včetně právních služeb RK.

S velkým potěšením vám představuji jedinečnou příležitost k zakoupení velkolepého stavebního pozemku v malebné lázeňské oblasti Třeboně - Holičky. Tento pozemek o celkové výměře 3 202 m² nabízí ideální místo pro výstavbu vašeho vysněného domova v jedné z nejkrásnějších lokalit jižních Čech.

Váš nový domov:

Pozemek se nachází v klidné a slunné části Třeboně, která je proslulá svou krásnou přírodou, historickým centrem a především lázeňskými službami. Pozemek je rovinatý a celý den zalitý sluncem, což vytváří ideální podmínky pro výstavbu vašeho nového domova.

Součástí nabídky je také stavební povolení s projektem, což vám umožní okamžitě začít s výstavbou. Na pozemku je již osazený vodoměr v šachtě a rozvedena kanalizace s revizními šachtami. Elektřina je přivedena a k dispozici je stavební rozvaděč, což usnadní veškeré stavební práce.

Na pozemku se nachází také praktická plechová garáž, která poskytuje dostatek prostoru pro uskladnění materiálu nebo nářadí během výstavby.

Lázeňské město Třeboň:

Třeboň je známá svými lázněmi, krásnými rybníky a historickým centrem. Město nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně obchodů, restaurací, škol, zdravotnických zařízení a sportovních aktivit. V okolí se nachází množství cyklostezek a turistických tras, které vás provedou nádhernou krajinou plnou lesů, rybníků a památek.

Krásné místo pro nový domov:

Tento pozemek je ideální pro ty, kteří hledají klidné a krásné místo k životu, kde mohou postavit svůj vysněný dům. Lázeňské prostředí, bohatá historie a přírodní krásy Třeboně dělají z tohoto místa perfektní volbu pro váš nový domov.

Neváhejte a kontaktujte mě pro více informací nebo pro sjednání prohlídky. Rád vám tento nádherný pozemek osobně představím a zodpovím všechny vaše otázky.

Cena pozemku: 11.199.000,-Kč.

Těším se na setkání s vámi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N106053.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
3 202 m²
Komunikace:
Asfaltová
ID zakázky:
N106053
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
11 199 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací