1730 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
52 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
18 fotografií

Pronájem bytu 3+kk, 99 m²

Holečkova 3149/25, Smíchov, Praha
40 000 Kč (za měsíc)
+ poplatky 15.000,- Kč

Exkluzivní dvouložnicový byt v rezidenčním areálu Trinity Garden situovaným na hranici Smíchova a Malé Strany. Projekt se nachází v rezidenční části Prahy 5 a přímo susedí Francouzským Lyceem (LYCEE FRANCAIS DE PRAGUE) - uzavřený areál s vlastní zahradou, moderní luxusní architekturou podtrženou použitými materiály. Trinity Garden je jedním z nejprestiznějších rezidenčních areálů v Praze a je střežena 24 hodin denně bezpečnostní službou.

Dispozice bytu: vstupní hala, velký obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice, 2 koupelny, 3x WC (2x v koupelnách, 1x samostatné). Podlahová plocha bytu je 99 m2 k dispozici je terasa cca 8,5 m2, v suterénu domu je sklep 3 m2 a za poplatek lze pronajmout též 1 parkovací stání v garážích. Nachází se v části komplexu nejvíce vzdálené od komunikace a nabízí překrásné výhledy na Prahu. Byt je zařízený nábytkem (k dispozici i spotřebiče - pračka, sušička, TV).
Kauce požadována. Poplatky: 15.000,- Kč/ měs.

Exclusive two-bedroom apartment in the Trinity Garden Residence situated on the border of Smíchov and Malá Strana. The project is located in a residential part of Prague 5 and is directly adjacent to the French Lyceum (LYCEE FRANCAIS DE PRAGUE) - an enclosed area with its own garden, modern luxury architecture underlined by the materials used. Trinity Garden is one of the most prestigious residential areas in Prague and is guarded 24 hours a day by a security service.

Apartment layout: entrance hall, large living room with kitchen, 2 bedrooms, 2 bathrooms, 3 toilets (2x in the bathrooms, 1x separate). The floor area of the apartment is 99 m2, there is a terrace of about 8.5 m2, in the basement of the house is a cellar of 3 m2 and one parking space (for an extra fee). The apartment is in the part of the complex furthest from the road and offers beautiful views of Prague. The apartment is furnished (appliances available - washer, dryer, TV). Deposit requested. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N105944.

Typ zakázky:
Pronájem
Dispozice bytu:
3+kk
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
99 m²
Umístění v objektu:
4. podlaží
Druh objektu:
Cihlová
Vlastnictví:
Osobní
Sklep:
ANO
Garáž:
ANO
Terasa:
8 m²
Energ. nár. budovy:
C - Úsporná
ID zakázky:
N105944
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.