1730 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
52 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
18 fotografií

Prodej rodinného domu, 139 m²

Želeč, Želeč
8 949 000 Kč (za nemovitost)

Prodej řadového domu, Želeč u Tábora.
V malebné a velmi dynamicky se rozvíjející obci Želeč, 12km od Tábora, Vám aktuálně nabízíme připravovaný projekt 6 řadových nízkoenergetických rodinných domů. Domy Vás zaujmou svou jednoduchostí, svěžím designem a vysokou praktičností. Každý dům má dvě nadzemní podlaží, balkon, terasu, zahradu, garáž a garážové stání.
Rodinný řadový dům A o celkové ploše místností cca 138,58m2 a zastavěné ploše cca 100,20m2 je krajní dům, kde je velkou výhodou vlastní zahrada ze tří stran domu a celkově větší plocha zahrady cca 349m2.
V 1.NP domu se kromě vstupního zádveří nachází chodba se schodištěm, ze které lze vstoupit do hlavní obytné místnosti domu tj. obývacího pokoje s kuchyní. Z obývacího pokoje je pak přímý vstup na zastřešenou terasu, která plynule přechází do pobytové zahrady domu. Z chodby je rovněž přístup do garáže a také do sociálního zařízení. Z garáže je také vstup do technické místnosti se vstupem na terasu.
Z chodby se po schodech se dostanete do 2.NP, kde jsou k dispozici tři prostorné ložnice a velká koupelna s WC, sprchou, vanou a dvojitým umyvadlem. Z chodby a z jedné z ložnic je rovněž vstup na venkovní balkon/ terasu s výhledem před dům.
Dům bude napojen na elektřinu 230 i 400V, veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění a ohřev teplé vody bude zajišťovat tepelné čerpadlo vzduch voda s teplovodním podlahovým vytápěním v obytných místnostech, chodbách a v sociálních zařízeních, kde jsou ještě doplněny otopné žebříky. Na střeše domu bude instalována fotovoltaická elektrárna o jmenovitém výkonu cca 2,7kWp (6x450Wp). Pro akumulaci vyrobené elektřiny bude instalována dělená nádrž na teplou vodu a otopnou vodu s objemem cca 400l. V garáži popř. na fasádě domu bude osazen dobíjecí WallBox pro dobíjení elektromobilu. V obytné místnosti v přízemí budou v nápojném bodu přivedeny instalace pro napojení kych. linky a spotřebičů, dále bude v obytné místnosti možnost osazení krbu nebo krbových kamen. Bližší informace o jednotlivých konstrukcích, zařizovacích předmětech a vybavení domu jsou uvedeny v kvalitativním standartu domu. Klientské změny povrchových úprav, zařizovacích předmětů apod. jsou možné.
Obec Želeč je ideálním místem pro bydlení, aktivní odpočinek a relaxaci. V obci je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchod, pošta, lékař, restaurace, vinárna, muzeum, kadeřnictví, knihovna, klubovna, relaxační centrum). Rozsáhlé možnosti turistiky, cykloturistiky a dalších sportovních aktivit (rybářský spolek, cykloteam, sportovní areál), houbaření apod.
PENB: třída B- velmi úsporná
Nenechte si ujít příležitost vlastnit tento výjimečný rodinný dům a poskytnout Vaší rodině kvalitní moderní bydlení.
Kontaktujte nás ještě dnes. V případě zájmu Vám zajistíme financování za nejlepších podmínek.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N105943.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Projekt
Užitná plocha:
139 m²
Plocha pozemku:
489 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Řadový
Typ domu:
Patrový
Terasa:
ANO
Garáž:
ANO
Energ. nár. budovy:
B - Velmi úsporná
ID zakázky:
N105943
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
8 949 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI