1730 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
52 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
28 fotografií

Prodej komerčního objektu Obchodní prostory, 650 m²

Havlíčkova 2377/41, Zábřeh
19 900 000 Kč (za nemovitost)

Pokud hledáte ideální kombinaci pro bydlení a podnikání, neměla by vám uniknout nabídka areálu v Zábřehu, na Havlíčkově ulici, která navazuje na centrum města.

Rodinný dům byl zkolaudován v roce 2012, jedná se o dvoupodlažní objekt, který nabízí nadstandardní prostory o celkové výměře asi 250 m2. Dispozice 2.NP představují 3 pokoje, obývák s kuchyňským koutem se vstupem na terasu, která zajšiťuje maximální soukromí, samostatná toaleta, koupelna s vanou a sprchovým koutem a pokoj navíc, který je umístěn v podkroví. Spodní patro se aktuálně využívá jako skladovací prostor, který lze uzpůsobit dle představ a potřeb nového majitele.

Celý komplex je vytápěn plynovým kotlem, který se stará také o ohřev TUV, vodovod a kanalizace jesou napojeny na městský řad.

Součástí prodeje je také prostorná hala s kanceláří a vlastním sociálním zázemím. Část haly představuje showroom, aktuálně jde o prodejnu podlahových krytin. Část haly slouží jako technické zázemí a sklad materiálu, které lze dále upravit podle potřeb nového majitele. Hala má elektrická vysouvací vrata a také celý areál, který je vydlážděn a oplocen, je opatřen elektrickou posuvnou bránou. Na pozemku se nachází krytá stání a k parkování je celkem k dispozici zhruba 650 m2.

Zábřeh na Moravě leží na železničním uzlu, je velmi dobře dopravně dostupné ve směru na Olomouc a nabízí plnou občanskou vybavenost.

Hledáte komerční prostory, které vám umožní podnikat v nejrůznějších oblastech a zároveň bydlet, nebo tento areál přebudujete k jiným účelům? Neváhejte a domluvte si prohlídku, kde probereme veškeré vaše přání a dotazy.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu financování tohoto nákupu. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N105819.

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerční
Užitná plocha:
650 m²
Plocha pozemku:
1 250 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Garáž:
ANO
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N105819
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
19 900 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací