1731 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
51 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
18 fotografií

Prodej bytu 2+1, 57 m²

Dvorská 393/20, Liberec V-Kristiánov, Liberec
Rezervováno

Chcete bydlet v zeleni, mít kousek do lesa ale i do školy, školy?
Pokud ano nabízíme Vám byt o velikosti 2+1 s balkonem, o celkové obytné ploše 57 m2, nacházející se ve velmi pěkné lokalitě Liberce Kristiánov, v ulici Dvorská a to v místě odkud je všude kousek – na přehradu Harcov, do lesa, do centra, do školy, školy… navíc je zde klid a i mezi zástavbou to vypadá, jakoby les pohlcoval domy. Sejdete-li dolů z kopce, jste na tramvaji do centra či bus spojení linek č. 25, 22, 141, 35 nebo přejdete-li pás zeleně mezi domy do svahu, jste na 130m vzdálené autobusové zastávce linek č.21, 52.

Byt je umístěn v posledním, třetím patře panelo-cihlového domu (tzv.skeletu) z 80 let. Vzhledem k nízkopodlažnosti, dům nedisponuje výtahem.

K bytu dále náleží sklep. V domě společná kolárna při vstupu do domu.

Byt v osobním vlastnictví.

V bytě plastová okna, po rekonstrukci kuchyně v r.2020 vč. instalace elektrického sporáku a jeho zajištění tří fázovým jističem namísto původního plynového sporáku. Dále byl osazen v r. 2018 moderními interierovými dveřmi dle prezentace, spolu s plovoucí podlahou v kuchyni a předsíni. V obývacím pokoji i ložnici parketová podlaha. Poměrové měřiče tepla na radiátorech. V koupelně sprchový kout, prostor pro pračku. Samostatné wc. Původní vestavěné skříně v předsíni. Nová šatní skříň v místnosti. Pračku, lednici a skříň lze ponechat, není to však nutností.

Vytápění zajišťují plynové kotle v domě, ohřev vody bude dle plánů na tento rok zajišťovat tepelné čerpadlo. Vodoinstalace a odpady v plastu, rozvody elektřiny původní. Do domu připojení kabelového vysokorychlostního internetu.

PENB kategorie D

Udržovaný a čistý dům včetně sklepů a bezprostředního okolí domu.

Závěrem mám jen jeden postřeh, když se zastavíte na balkoně a bude pěkné počasí, nebude se vám s velkou pravděpodobností chtít odejít, stejně jako mě, ve stromech totiž v tu dobu štěbetali ptáci a já se díval na Ještěd a nemohl jsem odtrhnout zrak od toho pohledu, který totiž vážně stojí za to, doporučuju.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N105715.

Typ zakázky:
Prodej
Dispozice bytu:
2+1
Stav objektu:
Dobrý
Užitná plocha:
57 m²
Umístění v objektu:
4. podlaží
Druh objektu:
Cihlová
Vlastnictví:
Osobní
Balkón:
ANO
Sklep:
ANO
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N105715
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI