1730 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
52 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
28 fotografií

Prodej rodinného domu, 170 m²

Mezilesí 426/146, Horní Počernice, Praha
Rezervováno

Hledáte jedno z lukrativních míst k bydlení v Praze, pouze 4 stanice na metro B – Černý Most, přitom chcete mít klidné a bezpečné bydlení se skvělou dostupností? Mám zde pro Vás nabídku vícegenerační vily Růženky s možností bydlení a podnikání, v ulici Mezilesí, Praha 20. Vila Růženka, která na Vás dýchne svými prvky, historií a uzavřenou zahradou s jezírkem.
Jedná se o prodej jedinečného rodinného domu o dvou samostatných bytových jednotkách 3+1 (82 m2) se šatnou a v horním patře domu se nachází 3+1 (88,9 m2). Každý z bytů je veden sám a má svůj vlastní elektroměr a vodoměr. Dům je podsklepen, kde se nachází i kopaná studna s možností využití zalévání zahrady. Na zahradě se naleznete garáž, dílny a prádelnu. Z toho je možnost vybudovat další byt jak pro rodinu, tak investičně.
Pozemek i s domem má 524 m2 a nachází se v klidné ulici - Mezilesí . Spodní bytová jednotka prošla rekonstrukcí (elektřina, odpady, voda v plastu, koupelna, sádrokartonové podhledy, podlaha, štuky, bodové osvětlení). V horním bytě byla rekonstruována koupelna a kuchyň.
Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s rozvodem do radiátorů a vodu ohřívá elektrický bojler. Dům je napojený na obecní vodovod, kanalizaci, částečně zateplen, plastová okna, voda tažená v plastu a elektřina v mědi. Možnost parkování i více aut ve dvoře.
Na zahradě je místo pro bazén a nebo trampolínu, jezírko s rybami a přístřešek s posezením. Ulice a okolí domu jsou absolutně klidné, jezdí zde pouze rezidenti. Velmi doporučuji všem, kteří hledají jedinečnou nemovitost, kterou si mohou také i upravit podle svých představ.
Lokalita v Praze 9 – Horní Počernice nabízí veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, restaurace, obchody, pošta aj. Dostupnost MHD – autobus, který jede cca 10 minut na stanici metra „B“ Černý Most nebo na vlakové nádraží Horní Počernice.
Tato nemovitost je připravena se stát místem, kde se vaše sny stávají skutečností. Ráda vás nemovitostí provedu na osobní prohlídce a pomůžu zajistit nejvýhodnější způsob financování.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N105617.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Dobrý
Užitná plocha:
170 m²
Plocha pozemku:
524 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N105617
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI