1705 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
49 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky

Prodej bytu 2+kk, 50 m²

Petrovice u Sušice 44, Svojšice, Petrovice u Sušice
3 020 000 Kč (za nemovitost)

Přijdou vám ceny přes sto tisíc za metr čtvereční na našich horách již příliš vysoké? Mám pro vás zajímavý projekt, kde toto neplatí. Pokud hledáte zajímavou nemovitost k rodinné rekreaci, pokud hledáte byt k trvalému bydlení, pokud hledáte zajímavou investici, jak pro vlastní rekreaci, bydlení a případnému zhodnocení finančních prostředků, toto je nabídka přímo pro vás. Neuvěřitelný genius loci vás zavede do Svojšic u Petrovic, 9km od Sušice.

Změna územního plánu, objekt bývalé školy a následně hotelu, malebnost a neuvěřitelný klid obce Svojšice. To vše byly atributy, které nás přivedly na myšlenku realizovat projekt BD Svojšice. Historie objektu sahá na začátek minulého století a při současné přestavbě na bytový dům je naší snahou zachování historických prvků, které vytvářejí jedinečnou atmosféru. Objekt byl před 14ti lety rekonstruován a dnešní úpravy se z velké části budou týkat rozdělení a vyčlenění jednotek v objektu, nové rozvody vody a elektřiny, ohřev vody pomocí bojleru a vytápění, které je z důvodu uživatelského komfortu a nákladů plánováno tepelným čerpadlem pro celý objekt.

V objektu se nachází dvě bytové jednotky s dispozicí 2+kk od 48m2, čtyři bytové jednotky 3+kk od 73m2 a jedna bytová jednotka 4+kk 104m2. V ceně každé bytové jednotky je parkovací stání a sklep. Všichni majitelé budou moci užívat zahradu o velikosti cca 1400m2.

Nudit se rozhodně nebudete, přes naprostý, až pohádkový klid, které místo poskytuje samo o sobě, je blízkost města Sušice se svou téměř dokonalou infrastrukturou perfektním zázemím ve smyslu občanské vybavenosti. Těm aktivním poskytuje dostatek možností pro sportovní aktivity. Posuďte sami, venkovní i vnitřní koupaliště, zimní stadion, atletický stadion, cyklostezka, lanový park, trailové trasy. A pokud se vydáte do okolí, máte k dispozici celou Šumavu, tzn. ráj pro všechny turisty, běžkaře, cyklisty, rybáře, vodáky a já nevím pro koho ještě.

Interiérové foto má pouze informativní charakter. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N105100.

Typ zakázky:
Prodej
Dispozice bytu:
2+kk
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Užitná plocha:
50 m²
Umístění v objektu:
3. podlaží
Druh objektu:
Cihlová
Vlastnictví:
Osobní
Sklep:
2 m²
Parkovací místo:
1
Energ. nár. budovy:
E - Nehospodárná
ID zakázky:
N105100
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
3 020 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI