1652 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
48 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
31 fotografií

Prodej rodinného domu, 113 m²

U hřiště 407, Vědomice
11 450 000 Kč (za nemovitost)

Hledáte moderní způsob bydlení 21. století ? Nabízíme exkluzivně k prodeji modulární dům s nosnou konstrukcí z recyklovaných lodních kontejnerů v obci Vědomice, nedaleko Roudnice nad Labem. Stojí na pevných základech, je zárukou stylového a komfortního zázemí pro celou rodinu.
Postaven a kolaudován byl v roce 2022 a je možné ho využít pro trvalé bydlení či rodinnou rekreaci v klidné části obce. K dispozici je prostorný pozemek 980m2 s udržovanou zahradou, samozřejmostí je moderní systém závlahy. Příjemná stinná terasa či samostatné zastřešené posezení v zahradě vám umožní nerušenou relaxaci po náročném dni. Když dorazí na návštěvu přátelé můžete využít krytý venkovní bazén, prostor pro grilování anebo je uložit v domku pro hosty. Na pozemku je dostatek parkovacích míst pro 3 vozidla, je možno dobíjet elektromobil a váš majetek bude bedlivě střežen kamerovým systémem. Nespornou výhodou je vlastní studna a sběrná jímka na dešťovou vodu. Náklady na zálivku zahrady jsou díky tomu minimální. Obytný celek je dokonale zvukově i tepelně zaizolován. Velká okna s trojskly nejenom dobře izolují, ale celý dům dokonale prosvětlují. V interiéru dominuje světlá barva. Minimalistický design a chytré dispoziční řešení maže přechod mezi vnitřním a vnějším prostorem. Můžete dokonale splynout s okolní krajinou a přitom sedět uvnitř obývacího pokoje. Jakmile vstoupíte na pozemek dýchne na vás vůně čerstvého dřeva kterým je celý dům obložen. Díky tomu má úžasnou patinu, doplněnou střídmým zeleným porostem. Hned u vstupu vás přivítá prosvětlená chodba, která Vás přivede do obývacího prostoru s moderní kuchyní, který je ideální pro rodinné setkávání. Můžeme pokračovat k 2 dětským pokojům a do ložnice. Součástí rodinného domu je také zádveří, technická místnost a úklidová komora. Koupelna disponuje sprchou a je propojena s toaletou. V obývacím pokoji je klimatizace s možností topení a v celém domě bylo zavedeno podlahové topení. Okna s venkovními roletami nabízejí nádherný výhled do zahrady a umožňují průhledy na České středohoří. Zdroj vytápění a ohřev teplé vody je řešen centrálním elektrickým kotlem. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.
Od domu na hranici Prahy se dostanete autem za 30 minut po dálnici D8. Vlakové nádraží je vzdálené 2 kilometry. Obec Vědomice má základní občanskou vybavenost včetně mateřské školy a zdravotnických zařízení. Kompletní infrastruktura je v nedaleké Roudnici nad Labem. Mnoho míst k poznávání a výletům nabízí hora Říp, zámky Roudnice, Libochovice, veslařský areál Račice a rekreační areál u řeky Labe.
Koupi lze financovat jednoduše hypotékou. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 30 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!
Průkaz energetické náročnosti budovy vystaven v kategorii C - úsporná. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104846.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
113 m²
Plocha pozemku:
989 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Přízemní
Terasa:
ANO
Bazén:
ANO
Energ. nár. budovy:
C - Úsporná
ID zakázky:
N104846
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
11 450 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI