1651 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
48 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
21 fotografií

Prodej bytu 3+kk, 77 m²

Luční 465, Zbůch
Rezervováno

Útulný a prostorný byt se nachází v bytovém domě v obci Zbůch, která je vyhledávanou atraktivní lokalitou. Bytový dům byl postaven a zkolaudován v roce 2002. Dům se nachází přímo u náměstí obce a zároveň je situován směrem do rozsáhlého zeleného parku s krásnými výhledy. Samotný byt byl zrekonstruován v roce 2016. Velkou výhodou obce je skvělá dojezdová vzdálenost do Plzně - 10 min autem na okraj Plzně. Tento byt představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají komfortní bydlení v příjemném prostředí a také dokáží ocenit blízkost Plzně.
Byt se nachází v přízemí (1. nadzemním podlaží), z celkového počtu 3 podlaží a podkroví. Byt o dispozici 3+kk, a výměře 74,90 m2 (plocha stanovena dle občanského zákoníku č. 89/2012 Sb.), je orientovaný na 3 světové strany (západ, sever, východ). K bytu patří také sklep o ploše 2,2 m2, a ten je situován společně s kočárkárnou v prvním nadzemním podlaží (přízemí). Velkou výhodou bytového domu je prostorná oplocená zahrada, která je veliká 526 m2. Tento prostor je ve spoluvlastnictví všech vlastníků bytů v tomto domě. Hlavní vstup do objektu je situován ze zadní části domu, tedy ze zahrady. Dům vykazuje energetickou náročnost třídy C (úsporná).
Byt je velmi vkusně vybavený a stačí se jen nastěhovat. Za vstupními dveřmi do bytu je chodba ve tvaru písmene L. V širší části chodby je situována vestavěná komora a prostorné skříně s bohatým úložným prostorem. Z této chodby se dostaneme do všech místností tohoto bytu. Na jejím konci je vstup do prostorného obývacího pokoje včetně jídelního koutu a kuchyně v jednom. Kuchyňský prostor je doplněný o velmi praktický kuchyňský ostrůvek navazující na jídelní kout, a celkově tak tento kout nabízí dostatek místa pro pohodlnou přípravu pokrmů. Součástí bytu dále je samostatná koupelna s vanou/sprchovým koutem, samostatné WC a v neposlední řadě ložnice s úložnými prostory a samostatný dětský pokoj. Ložnice a dětský pokoj poskytují dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci. Okna jsou orientována do zahrady a zajišťují dostatek denního světla. V koupelně a na WC je podlaha tvořena dlažbou a ve všech dalších místnostech je tvořena vinylem v příjemném odstínu, který elegantně podtrhuje útulnost celého bytu.
Vytápění je zajištěno prostřednictvím lokálního plynového kotle umístěného v komoře v bytě. Dům je připojen k veřejné kanalizaci a vodovodu. Elektřina je v domě samozřejmě také. Dům je ve velmi hezkém a udržovaném stavu odpovídajícím roku výstavby. Dům je zděný, zateplený a výplně okenních otvorů jsou tvořena okny s izolačním dvojsklem.
Obec Zbůch leží v okresu Plzeň - sever, a nabízí bohatou občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ, aktivní spolky, kroužky pro děti, hřiště pro děti, obchod,…). Svou polohou je obec velmi strategicky situována, na kraji Plzně jste autem za 10 minut, nájezd na dálnici je vzdálen 3 km. Ve Zbůchu funguje autobusová a železniční doprava. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104795.

Typ zakázky:
Prodej
Dispozice bytu:
3+kk
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Užitná plocha:
77 m²
Umístění v objektu:
1. podlaží
Druh objektu:
Cihlová
Vlastnictví:
Osobní
Sklep:
2 m²
Energ. nár. budovy:
C - Úsporná
ID zakázky:
N104795
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI