1651 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
48 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
31 fotografií

Prodej ostatní Vinný sklep, 80 m²

Jaroslavice, Jaroslavice
6 640 000 Kč (za nemovitost)

Jste milovníci vína a chcete vlastnit svůj vlastní luxusní sklípek? Máme pro Vás k prodeji vinný sklep, který se nechází ve vinařské obci Jaroslavice.

Vinný sklep byl nově postaven a zkolaudován v roce 2022 a na stavbě se opravdu nešetřilo, je postaven v nadstandardním stylu.
V přízemí se nachází prostorné posezení s barem a luxusní kuchyňskou linkou vybavenou spotřebiči Miele, součástí prvního patra je 2x Wc a vstup do sklepa, který je 35 metrů hluboký, klenutý z cihel a část je pískovcová, samozřejmostí je rozvedená elektřina.
Patro druhé má samostatný vchod a pronajímá se jako ubytování, nachází se zde prostorný pokoj, který nabízí 8 lůžek na spaní, sprchový kout a Wc.
V tak nadstandardní nemovitostí nesmí chybět, klimatizace, podlahové vytápění, zabezpečovací systém, snímání pohybu, kamerový systém, televize, internet.
Už při příjezdu Vás zaujme nově vybudovaná asfaltová cesta, předzahrádka s posezením, pergola, kterou je možné využívat na parkování nebo posezení. Dostatek místa k parkování je zajištěno na protějším pozemku.
Za sklepem se nachází pozemek, kde se buduje stavba o velikosti 25m2, která bude sloužit jako wellness s bazénem, vířivkou a saunou.

Sklep je provozován a má stálou klientelu. Součástí prodeje jsou zavedené webové stránky, booking, Instagram a Facebooku. Velmi výhodná investice, kterou je možné jen převzít a hned provozovat a zhodnocovat peníze.

Sklep má dlouholetou historii, původní lis z tohoto sklepu byl věnován obci, je vystaven ve sklepní uličce a je chloubou Jaroslavic.

Jaroslavice je vinařská obec, nachází se v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, při Dyjsko-mlýnském náhonu zhruba 18 km jihovýchodně od Znojma 2 km od hranice s Rakouskem. Žije zde přibližně 1 300 obyvatel. Dominantou obce je zámek nad městečkem s výraznou arkádovou terasou. Severně od obce leží Jaroslavický či Zámecký rybník. V západní části obce za hřbitovem a u silnice do Slupi je několik ulic vinných sklepů. Středisko Jaroslavice podniku Rybníkářství Pohořelice a.s., závod Znovínu a.s.

V případě zajmu o prohlídku nebo více informací neváhejte kontaktovat makléře.
Zajistíme výhodné financování nemovitost. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104456.

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Vinný sklep
Zastavěná plocha:
60 m²
Užitná plocha:
80 m²
Plocha zahrady:
246 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Energ. nár. budovy:
D - Méně úsporná
ID zakázky:
N104456
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
6 640 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací