1649 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
48 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
29 fotografií

Prodej domu Na klíč, 137 m²

Cerhenice 82, Cerhýnky, Cerhenice
9 990 000 Kč (za nemovitost)
Cena uvedena za kompletní dům na klíč včetně pozemku.

Cerhýnky jsou hezká klidná obec přibližně se sto dvaceti domy. Část sousedství je obývána starousedlíky, v posledních letech se sem však poměrně hojně stěhují mladí lidé z větších měst. Nachází se bezprostředně městysu Cerhenice, pod který správně spadají. Cerhenice jsou co by kamenem dohodil od Peček a pokud nevíte kde jsou Pečky, tak to je město zhruba ve třech čtvrtinách cesty z Prahy do Kolína. Takže celkově velmi dobře dostupné místo jak vlakem, tak autem.

Zde se v intravilánu obce k dnešnímu dni nalézá pozemek o výměře 1717m2 a na něm si dovolujeme nabídnout postavit pro vás dům na klíč.

Jedná se o stavbu se sedlovou střechou, otevřenou do zahrady a oddělenou od veřejné komunikace cihlovou zdí. Stavba samotná je dvoupodlažní, kdy v přízemí najdete velký obytný prostor o velikosti 43m2 s kuchyní a jídelním koutem, s přístupem na terasu skrz francouzské okno. Dále je v přízemí pracovna či pokoj, koupelna a šatna. Nahoře v patře naleznete tři ložnice se šatnami, koupelnu, komoru a technickou místnost.

Stavba je navržena Ing. arch. Jitkou Beckovou přímo na míru na tento pozemek a součástí nabídky je kompletní výstavba na klíč dle projektu. Samozřejmostí je možnost klientských změn dle vašich představ a to jak dispozičních, tak v rámci dekorů povrchových materiálů.

Pozemek je opatřen přípojkou na veškeré sítě, včetně plynu, obecního vodovodu, spádové kanalizace a samozřejmě elektřiny. Napojení na tyto přípojky je samozřejmostí, zdroj vytápění si můžete v rámci klientských změn zvolit.

Do Cerhenice se dostanete autem za dvě minuty a pomalou chůzí za dvacet. A když mluvím o chůzi, připravte se na krásnou procházku po dlážděném chodníku skrz remízky a kolem snad nejhezčího a nejlépe vybaveného hřiště ve Středočeském kraji. Najdete tady dřevěné bludiště, lezeckou stěnu, prolézačky a klouzačky i vyhlídkovou věž. V Cerhenicích nakoupíte v Jednotě, pošlete dopis z pošty, zajdete si na pivo do Sokolovny, pro děti jsou nachystané dokonce dvě krásné mateřské školy a jedna základní. Vlakem odsud dojedete velmi pohodně do Prahy nebo do Kolína a pokud by vám cokoliv chybělo, najdete to v pár kilometrů vzdálených Pečkách. Přímo z Cerhýnek jezdí přímý autobus do Peček, do Kolína a do Poděbrad.

Na pořízení pozemku i následnou výstavbu Vám rád pomohu zajistit financování, moji hypotéční kouzelníci spolupracují se všemi bankami na trhu. Stačí říct. Procesně se jedná o odkup pozemku od soukromého vlastníka a následnou výstavbu domu spolupracující stavební firmou.

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104320.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Projekt
Užitná plocha:
137 m²
Plocha pozemku:
1 717 m²
Plocha zahrady:
1 625 m²
Typ nemovitosti:
Na klíč
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Terasa:
12 m²
Energ. nár. budovy:
B - Velmi úsporná
ID zakázky:
N104320
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
9 990 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI