1652 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
48 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
16 fotografií

Prodej pozemku Komerční, 7 212 m²

Vranov nad Dyjí, Vranov nad Dyjí
16 900 000 Kč (za nemovitost)

V zastoupení obce Vranov nad Dyjí nabízíme k prodeji pozemky bývalého areálu Klatovka o celkové ploše 7 212, pozemky se nachází jen pár metrů od Vranovské přehrady s krásným výhledem na údolí řeky Dyje a Vranovský zámek.

Pozemky jsou přístupné po zpevněné komunikaci a napojeny na všechny IS (mimo splaškovou kanalizaci, která však vede kolem hranice pozemku). V blízkosti se nachází budovy pro trvalé bydlení, ale převažují stavby pro rekreaci.
Na pozemku parc. č. st. 328/1 se nachází hlavní budova, jedná se o stavbu občanské vybavenosti dříve sloužící k rekreačním účelům.
Jedná se o rozsáhlý objekt, který lze dle stáří rozdělit na tři části. Nejstarší budovou je střední část - bývalá vila Klatt z roku 1935, která sloužívala z části jako správní budova a z části jako ubytovací zařízení. Z jižní strany je přistavěn objekt restaurace s vinárnou postavena v roce 1970 a zprava, resp. ze severní strany stojí ubytovna Klatovka postavena v roce 1985. Příslušenství budovy tvoří přípojky sítí, zpevněné plochy a ostatní venkovní úpravy.
Provozní budovy jsou napojeny na veřejný vodovod a elektro, kanalizace je svedena do velkoobjemové jímky na vyvážení, plyn přiveden k objektu, ale rozvod není po budově realizován.

Obec Vranov nad Dyjí se nachází přibližně 90 km jihozápadně od Brna v údolí řeky Dyje. Vranovsko je oblíbená rekreační oblast ležící 22 km západně od Znojma na hranicích s Rakouskem. Nachází se zde pošta, mateřská i základní škola, knihovna, úřad práce, sportovní hřiště, koupaliště, zdravotnické zařízení, policie. Je zde celá řada možností k ubytování. Sportovní vyžití je spojeno především s koupání na Vranovské přehradě, které se díky příznivým klimatickým podmínkám a teplé vodě říká Moravský Jadran. Jsou zde volejbalové, fotbalové a tenisové hřiště. Okolí města a blízkost národního parku je vhodné prostředí pro pěší turistiku a cykloturistiku.
Dostupnost obce zajišťuje autobusová doprava, lodní přeprava, v létě jezdí cyklobusy.
Obec má výrazně rekreační charakter jednak díky vyhledávané Vranovské přehradě a současně díky poloze obce na okraji Národního parku Podyjí.
Vodní nádrž Vranov byla vybudována na řece Dyji v blízkosti města Vranov nad Dyjí v letech 1930 - 1933. Hráz přehrady je vysoká 60 m a v koruně je dlouhá 292 m. Vzniklé jezero je dlouhé asi 30 km a zasahuje až pod hrad Bítov do údolí Želetavky. Podle rozlohy je desátá největší v České republice. Přehrada slouží vedle energetických a vodárenských úkolů k rekreaci.
Národní park Podyjí je jedinečným přírodním celkem nemajícím u nás obdoby a zároveň jedním ze čtyř národních parků v České republice.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací neváhejte kontaktovat makléře.
Zajistíme výhodné financování této nemovitosti. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104309.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Komerční
Celková plocha:
7 212 m²
Komunikace:
Asfaltová
ID zakázky:
N104309
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
16 900 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací