1648 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
48 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
14 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 916 m²

Ligasova 64, Radonice
8 500 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme ve výhradním zastoupení ke koupi velmi lukrativní stavební pozemek ve stejně lukrativní obci - Radonice u Prahy.

Představujeme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem úžasného stavebního pozemku v oblíbené a vyhledávané lokalitě Radonice u Prahy. Tato parcela o rozloze 916 m2 nabízí nejen dostatek prostoru pro realizaci vašeho vysněného domova, ale také poskytuje úchvatné okolí, občanskou vybavenost a výbornou dostupnost do centra Prahy.
Pozemek je ihned připraven k realizaci vašich stavebních plánů.
Lokalita Radonice u Prahy je známá pro svou klidnou a přátelskou atmosféru, vynikající spojení s centrem Prahy a bohatou nabídku volnočasových aktivit a služeb v bezprostředním okolí. Tato oblast je ideální pro rodiny s dětmi, milovníky přírody a všechny, kteří hledají klidné bydlení s rychlým přístupem do metropole.
Nabízíme vám možnost vytvořit zde dokonalé místo pro život podle vašich představ, ať už sníte o moderním rodinném domě s velkou zahradou nebo o vytvoření vlastního útočiště uprostřed přírody.
Tento pozemek představuje nejen skvělou investici do budoucna, ale také šanci začít novou kapitolu vašeho života v prostředí, které nabízí vše pro šťastné a spokojené bydlení.
Veškeré inženýrské sítě na pozemku, rovněž vlastní studna.
Na pozemku se aktuálně nachází rodinný dům v původním stavu a stodola, určeno buďto k rekonstrukci či demolici. Vše vyklizeno, připraveno pro nového majitele.
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo pro sjednání prohlídky tohoto výjimečného pozemku. Rádi vám poskytneme všechny potřebné informace a pomůžeme vám s jakýmkoli dotazem, abyste mohli udělat první krok k realizaci vašeho snu o dokonalém domově. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104214.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
916 m²
Komunikace:
Dlážděná, Asfaltová
ID zakázky:
N104214
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
8 500 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací