1705 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
47 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
20 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 1 463 m²

Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
12 900 000 Kč (za nemovitost)
Kompletní cena včetně provize. Lze financovat i hypot. úvěrem.

Exkluzivně nabízíme jedinečný zasíťovaný rovinatý pozemek 1463 m2 určený k zástavbě rodinným domem, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, ulice Vestecká. K dispozici jsou veškeré sítě: elektřina, vodovod, kanalizace. Plyn je možné za poplatek přivést po dohodě se sousedními dvěma majitely pozemků. Vše předjednáno se zhotovitelem, realizovat se bude v tomto roce 2024.
Prioritou je zachování rázu kvalitního bydlení v soukromí a v krásné přírodě této lokality, která je obklopená jehličnatými stromy, převážně borovicemi.

Pozemek je v nově vzniklé lokalitě celkem tří stavebních pozemků, dva jsou již prodány. Navazuje na borový les, vjezd je z ulice Vestecká přes soukromou příjezdovou cestu, jejíž třetinový podíl je součástí kupní ceny. Jiné volné pozemky v těchto lokalitách dlouhodobě nejsou v nabídce. Na rovinaté krásné parcele jsou vzrostlé borovice, počet stromů lze citlivě regulovat s ohledem na výstavbu RD. K dispozici jsou veškeré sítě: elektřina, vodovod, kanalizace. V okolí jsou stylové vily, rodinné domy a chaty. Veškerý komfort občanské vybavenosti je v obci. Výhodou je velmi dobrá dostupnost dálnice D1 a skvělé rychlé spojení směr Praha Černý Most. Na sousedním pozemku, který je již prodaný, bude probíhat výstavba bungalovu. Pozemek 2807/15 slouží jako příjezdová komunikace pro majtele všech tří pozemků, kteří jsou spoluvlastníci.
Upřednostňujeme výstavbu domu klientem, který ocení exkluzivitu klidného místa a provede stavbu s respektem k přírodě tak, aby byl zachován současný ráz umístěných staveb. Oplocení je zhotovené ze tří stran.
Pro lepší názornost jsou uvedeny vizualizace staveb na pozemcích s lesními porosty.
Pozemky v této lokalitě jsou se souhlasem zastupitelstva města Brandýs nad Labem z léta 2023 v převodu ze zóny OM/2 (občanské vybavení, malá a střední komerce, dům k podnikání s bytovou jednotkou) do zóny BI bydlení v rodinných domech městské a příměstské. Dokument na vyžádání zašlu.
Srdečně zvu na prohlídku a s financováním hypotékou bezplatně poradíme.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104143.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
1 463 m²
ID zakázky:
N104143
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
12 900 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací